Arama Motoru Reklamları

Arama Motoru Reklamları

Arama Motoru Reklamları

Arama motoru reklamları ile web sitenizi ön plana çıkarmanız, hizmetlerinizi daha çok insana ulaştırmanız ve satışlarınızı artırmanız mümkündür. Verdiğiniz hizmete göre özel reklam paketleri ile kazancınızı artırabilirsiniz. Bu anlamda profesyonel bir hizmet veren firmamız reklam konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Google reklamlar aracılığı ile vereceğiniz özel reklamlar ile birçok insanın sitenizi ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz. Firmamız ihtiyacınıza en uygun paketi belirleyerek reklam hizmeti almanızı sağlamaktadır. İnsanların çoğunlukla internette vakit geçirdiği düşünüldüğü taktirde bu platformdan insanlara ulaşmanın daha kolay olacağı bir gerçektir. Uzman kadromuz bu anlamda özenli çalışma yürütmekte ve en etkili şekilde reklam faaliyeti gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Google reklam sonuçları ile sitenize gelen trafiğin artmasına imkân tanımaktadır.

Reklamların Yayınlanma Zamanı Önem Taşıyor

Arama motoru reklamları oldukça kapsamlı bir konudur. Reklam verilirken birçok faktör göz önünde tutulmalıdır. Birçok parametreye önem verilmelidir. Öncelikle reklamların yayınlanma zamanları doğru planlanmalıdır. Tam anlamıyla hedef kitleye ulaşabilmek adına reklamların süresi belirlenirken buna dikkat etmek gerekir. Ayrıca tam olarak ihtiyacın oluştuğu ve aramanın yapıldığı anda reklamların yayınlanması önem taşımaktadır. Profesyonel ekibimiz tüm bunlara dikkat ederek Google reklamlar aracılığı ile müşterilerinizi artırmanızı sağlamaktadır. Reklamların zamanlamasını ayarlayarak kullanıcı odaklı çalışıyoruz. Bu sayede reklam gösterimi yapılan kişilerin çoğunun markanıza ulaşmasına imkân tanıyoruz. Google reklam sonuçları sayesinde sitenize gelen trafik artacaktır. Bu ise hem müşteri kitlenizin artmasını sağlayacak hem de arama motorlarında daha fazla ön plana çıkmanıza olanak tanıyacaktır.

Potansiyel Müşteriye Yönelik Reklam

Arama motoru reklamları verilirken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise potansiyel müşterinin tespitidir. Satışını yaptığınız ürün veya verdiğiniz bir hizmet olabilir. Bu hizmetlerin veya ürünlerin tam olarak doğru kişilere ulaşması için mutlaka doğru kitle analizi yapılması gerekiyor. Doğru analiz beraberinde daha nitelikli ziyaretçileri getirecektir. Bu alanda uzman olan kadromuz analiz işlemlerinde titizlikle çalışmaktadır. Tam olarak size uygun kitleye ulaşabilmeniz için Google reklamlar kitle seçiminde detaylı bir araştırma yapmaktadır. Sonrasında ise Google Adwords üzerinden bu hedef kitleye uygun şekilde dikkat çekici reklamlar hazırlamaktadır. Alacağınız bu reklam hizmeti ile doğru insanlara çok hızlı şekilde ulaşmanız mümkün kılınıyor.

Tekrar Gösterim ile Müşteri Kazanmak Mümkün!

Arama motoru reklamları verilirken önemli olan bir başka önemli konu ise tekrar gösterimdir. Eğer sitenizi önceden ziyaret eden bir kişi mevcutsa bu kişiye tekrar gösterim yapılması satış kabiliyetinizi artırabilir. Bir ürün veya hizmet satışı için sitenizi ziyaret eden kişiye ziyaret ettiği bölüm belirli aralıklar ile gösterilir. Bu ise zaten önceden incelenmiş olan ürünün zihinde kalıcı olmasını sağlar. Google reklamlar algoritmasını tam anlamıyla bilen profesyonel ekibimiz bu ayarlamayı yapacaktır. Bu sayede sitenizi bir kez dahi ziyaret eden kişilerin tam olarak istediği ve aklında olan ürünler belirli aralıklar ile karşısına çıkacaktır. Bu işlem Google Adwords aracılığı ile yüksek satış sayılarına ulaşmanızı sağlayabilir. Uzman ekibimiz sitenizin analizini yaptıktan sonra bu reklam planlamasını gerçekleştirecektir.

Hedef Bölgenizi Belirleyin!

Arama motoru reklamları bölge seçimi konusunda da farklı seçenekler sunuyor. Özel kitle seçimi yapılırken reklamların hangi bölgede ve hangi ülkede gösterileceği seçilebilmektedir. Buna ek olarak reklamların hangi dili kullanan insanlar tarafından görüntüleneceği de belirlenebiliyor. Örneğin satış yapmak istediğiniz bölge sadece İstanbul ise reklamların sadece İstanbul’dan internete bağlanan kişilere gösterilmesi mümkündür. Ya da sadece İngilizce veya Arapça kullanan kişiler tarafından görüntülenmek istiyorsanız bu durumda Google reklamlar aracılığı ile sadece bu kitleye reklamlar gösterilmektedir. Firmamızın uzman kadrosu Google AdWords ayarlamaları yaparken tüm bunları dikkate alıyor. Sonucunda ise tam anlamıyla istediğiniz hedef kitleye ulaşmanız sağlanıyor.

Tüm İşlemleri Raporluyoruz

Arama motoru reklamları verildikten sonra raporlama süreci de önemlidir. Firmamız bu anlamda raporlama hizmeti de sunmaktadır. Tüm veriler paylaşılarak ilerleyen süreçte elde edilebilecek gösterim sayıları da belirleniyor. Aynı zamanda Google reklamlar aracılığı ile ürünlerinize ulaşan kişi sayısı, bu kişilerin hangi konumda bulunduğu, hangi dili kullandığı gibi özel detaylar da tespit ediliyor. Sonrasında rapor haline getirilerek sunuluyor. Profesyonel ekibimiz özel reklam hizmetleri ile ön plana çıkmanızı ve sitenizin trafiğinin artmasını sağlıyor. Tüm bunları belirli periyotlar ile rapor haline getirerek gidişat ile alakalı bilgi sahibi olmanıza imkân tanıyor. Siz de profesyonel Google Adwords hizmetlerimizi tercih ederek sitenizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz.   

Bilgilendirmek İçin Arayalım !

Danışmanışmanlık Hizmeti Almak İçin Bizimle İletişime Geçin! 0543 168 46 06