Özel Tasarım

Eşsiz Bir Görsel Deneyim İçin Özel Tasarım Konseptlerini Tercih Edin!

IdeaKonsept Size Farklı Tasarım Alternatifleri Sunar.
Size özel ayrıntıların düşünüldüğü bir site tasarımı, e-ticaretten maksimum verimi almanızı sağlar. IdeaKonsept tasarım hizmetini sunarak, görünüşü ile e-ticarette fark yaratan siteler hazırlıyoruz. Alanında uzman 30+ kişilik ekibimiz ile online mağazanızı işinize en uygun şekilde tasarlıyoruz.

IdeaKonsept tema özelleştirme

01

IdeaKonsept özel tasarım

02

IdeaKonsept monte

03
Özer Tur | Hakkımızda

IdeaKonsept özel tasarım

IdeaKonsept Özel Tasarım hizmeti ile internet sitenizin tasarımı, marka veya kurumsal kimliğiniz doğrultusunda mobil uyumlu (responsive) olarak sıfırdan hazırlanır, kodlanır ve canlıya alınır. İhtiyacınız olduğu takdirde, alternatif logo tasarım desteği verilir.

9.500 ₺ + KDV

8.200 ₺ + KDV

IdeaKonsept tema özelleştirme

IdeaKonsept tema özelleştirme hizmetimizde, seçtiğiniz bir IdeaSoft teması üzerinde size özel düzenlemeler yapılır. İhtiyacınız olduğu takdirde, alternatif logo tasarım desteği verilir. Mevcut ana sayfa bannerlarınız yeni tasarıma uyarlanarak tema canlıya alınır.

6.000 ₺ + KDV

4.700 ₺ + KDV

Özer Tur | Hakkımızda
Özer Tur | Hakkımızda

IdeaKonsept monte

IdeaKonsept monte, kendi e-ticaret sitesi tasarımlarını IdeaSoft altyapısına entegre etmek isteyen müşterilerimiz için sunulan bir hizmettir. Bu hizmet çerçevesinde mevcut site tasarımlarınız incelenir, altyapımıza uyarlanır ve yeni siteniz canlıya alınır.

7.000 ₺ + KDV

5.700 ₺ + KDV