E-ticaret

E-ticaret

E-ticaret

E-ticaret günümüzde geleneksel ticaretin yerini almış kapsamlı bir sektördür. Klasik esnaflıktan ziyade artık birçok firma bu yol ile ürünlerini müşterilerine ulaştırıyor. Bu sistem kullanılırken profesyonel destek almak da önem taşıyor. Alacağınız profesyonel hizmetler sayesinde siz de başarıya ulaşabilir ve mükemmel bir markaya sahip olabilirsiniz. En iyi e-ticaret paketleri arasından seçim yaparak ihtiyacınıza uygun bir seçimde bulunmanız mümkün. Ayrıca uzman ekibimiz tarafından alacağınız destek ile ziyaretçi sayınızı da artırabilirsiniz. E-ticaret araçları ile kapsamlı bir kazanç kapısı oluşturabilirsiniz. Müşterilerinizin ihtiyaçlarına en uygun şekilde planlama yaparak satışlarınızı artırabilirsiniz.

E-Ticaret Paketleri

E-ticaret kapsamında sunulan birçok paket mevcuttur. Bu paketler içinden doğru seçimi yapmak önem taşıyor. İhtiyacınıza en uygun paketi seçerek siz de markanızı ileriye taşıyabilirsiniz. Paket seçenekleri kapsamına göre 5 kategoriye ayrılmaktadır. Bunlardan ilki lite seçeneğidir. Bu paketi seçtiğiniz taktirde belli başlı hizmetleri alabilirsiniz. Kargo yönetimi, hazır tasarımlar ve teknik destek gibi konularda hizmet alabilirsiniz. Fakat bayi altyapısı ve sanal pos gibi özel hizmetleri alamazsınız. En iyi e-ticaret paketleri hizmetinin kapsamı biraz daha artırıldığında pro versiyon ile karışılacaksınız. Bu versiyonda ise giriş paketine ek olarak anında sanal pos, bayi altyapısı, SSL sertifika, kredi kartı modülü, hediye ve puan sistemi gibi hizmetler sunulmaktadır. Bu e-ticaret araçları ile müşterilerinizin sitenizi daha rahat kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Entegre ve Platinium Paketler

E-ticaret konusunda geniş bir kitleye sahip olan firmalar için genel olarak pro versiyon da yeterli olmayabilir. Bunun yerine daha geniş kapsamlara ve e-ticaret araçları bulunan diğer paketler incelenebilir. Entegre olarak adlandırılan bir üst pakette öncelikle sosyal medyadaki mağazalarınız yönetimi devreye giriyor. Sosyal medyada açılan mağazalar ile markanızın tanıtımı yapılıyor. Sonrasında ise mobil uyumlu bir site olmanız için web siteniz üzerinde mobil uyum ayarları gerçekleştiriliyor. Ayrıca sepete eklenmiş ürün için üyelere belirli aralıklar ile hatırlatma gönderimi de bu paket kapsamındadır. Enterprise ve Platinium paketlerde ise daha fazla uygulama bulunmaktadır. SEO analizi, kargo anlaşması, rakip SEO analizi, Amazon entegrasyonu gibi farklı hizmetler en iyi e-ticaret paketleri kapsamında sunulmaktadır.

Blog İçerik Yönetimi

E-ticaret sitelerinin en önemli özelliklerinden birisi ise blog kısmıdır. Eğer bir sitede blog yok ise bu durumda müşteriyi çekebilecek bir içerik olmayacaktır. Blog kısmı özenli bir şekilde takip edilir ve uygun içerikler eklenirse bunları incelemek için gelen müşteriler ürünleri de inceleyecektir. Sonucunda satışlarda artış olması kaçınılmazdır. En iyi e-ticaret paketleri kapsamında yer alan üst seviye paketlerimiz blog yönetimi de mevcuttur. Alacağınız bu hizmet sayesinde e-ticaret araçları vasıtasıyla blog yönetimi de sağlayabilirsiniz. Blog için içerik üretilmesini başararak ziyaretçi sayınızı artırabilirsiniz.

Sosyal Medya Pazarlama

E-ticaret paketleri içerisinde verilen hizmetlerden birisi de pazarlama hizmetidir. Sosyal medya üzerinden yapılacak olan pazarlama faaliyetleri yine profesyonel ekibimiz tarafından yönetilmektedir. Gün içinde insanların uzun sürelerini sosyal medyada geçirdiği göz önüne alındığında bu oldukça önemli bir hizmettir. Sosyal medya pazarlama hizmetleri ile siz de ürünlerinizin sosyal platformlarda yer almasını sağlayabilirsiniz. Ürünlerinize ait içeriklerin bu alanlarda yayınlanacak özel içerikler ile tanıtılmasını paket kapsamında elde edebilirsiniz. Kurumsal firmamız yaptığı en iyi e-ticaret paketleri sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefliyor. Alacağınız hizmetler ile markanızı üst seviyelere taşımanız mümkün olacaktır. Ayrıca sosyal medya üzerinden daha yoğun bir kitleye ulaşmanız da mümkün olacaktır.

Yönetim Paneli Mobil Uygulama

E-ticaret sitelerinde en önemli konulardan birisi yönetim panelleridir. Bu panellerin kullanışlı olması ve her an ulaşılabilir olması gerekir. Ancak bu şekilde kusursuz bir hizmet sunabilirsiniz. Panelde yaşanacak en ufak aksilik alınacak siparişe yansıyacaktır. Bu gibi durumların yaşanmaması için siz de firmamızı tercih edebilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz tam anlamıyla size uygun olacak şekilde bir yönetim paneli tasarlar. Bu yönetim paneline her an ulaşabilmenizi sağlar. Özellikle mobil entegrasyonlar ile daha faydalı bir panel oluşturan ekibimiz bu anlamda ihtiyacınızı karşılıyor. En iyi e-ticaret paketleri seçimi yaparken mutlaka mobil uygulama olmasına da özen göstermelisiniz. Ancak bu şekilde e-ticaret araçları doğru şekilde kullanılabilir. Sonucunda ise tam anlamıyla kusursuz bir web sitesi tasarımına kavuşulabilir.

Bilgilendirmek İçin Arayalım !

Danışmanışmanlık Hizmeti Almak İçin Bizimle İletişime Geçin! 0543 168 46 06