Ankara İdeasoft E-ticaret Sitesi Tasarımı

  • Anasayfa
  • Ankara İdeasoft E-ticaret Sitesi Tasarımı
Ankara İdeasoft E-ticaret Sitesi Tasarımı

Ankara İdeasoft E-ticaret Sitesi Tasarımı

Ankara İdeasoft e-ticaret sitesi tasarımı hizmeti alarak markanızı üst seviyelere taşımanız mümkündür. Bir marka için en önemli satış kanallarından birisi internettir. İnternet üzerinden çeşitli pazar yerlerinde satış yapılabilse de buralardaki komisyon oranları yüksektir. Aynı zamanda müşteri takibi veya müşteriye ulaşmak her zaman mümkün değildir. Müşteri araştırdığı üründe size ait ürünü tıklar ve satın alırsa bu durumda size ulaşmış olacaktır. E-ticaret sitesinde ise site tamamen size aittir. Bu yüzden gelen müşteri direkt olarak size ait olacaktır. E-ticaret sitesi tasarımı yapan firmamız bu alandaki ihtiyacınızı karşılıyor. Profesyonel ekibimiz sayesinde başarıya ulaşmanız kolaylaşıyor. En ucuz e-ticaret paketleri arasında yer alan özel paketlerimiz ile birçok avantaj elde etmenizi sağlıyoruz.


Kullanıcı Dostu E-Ticaret Site Tasarımı


Ankara İdeasoft e-ticaret sitesi tasarımı hizmeti aldığınız taktirde markanızın internet üzerinde profesyonel bir şekilde yer almasını sağlayabilirsiniz. Birçok E-ticaret tasarımı yapan firma vardır. Fakat burada önemli olan nokta kullanıcı dostu tasarımların yapılmasıdır. E-ticaret sitesi tasarımı konusunda uzun yıllardır deneyim sunan firmamız bu anlamda en kullanışlı yapıya sahip siteye kavuşmanızı sağlıyor. Yaptığımız özel tasarımlar ile müşterinin tüm ürün kategorilerinde rahatlıkla dolaşabilmesini sağlıyoruz. Buna ek olarak gözü rahatsız etmeyen temalar seçerek sitenizi tam anlamıyla profesyonel hale getiriyoruz. Ayrıca en ucuz e-ticaret paketleri ile maddi açıdan da avantaj elde etmeniz mümkün olmaktadır. 


Kargo Entegrasyonlu E-Ticaret Sitesi


Ankara İdeasoft e-ticaret sitesi tasarımı hizmeti aldığınızda farklı birçok iş yükünden kurtulmanız mümkündür. Bunlardan birisi de kargo aktarımıdır. Kargo entegrasyonu sistemimiz sayesinde kargo sorunları ortadan kalkıyor. Kargo yönetimi kusursuz hale getiriliyor. Bu sayede kargo işlemlerinizde herhangi bir karışıklık oluşması engelleniyor. Aynı zamanda kargoya verilme süreleri de tam anlamıyla netlik kazanıyor. Buradan yola çıkarak müşterilere ürünlerin ulaşma süresi de tahminen söylenebilir. En ucuz e-ticaret paketleri kapsamında yer alan paketlerimiz ile siz de kargo avantajını elde edebilirsiniz. Kaliteli bir e-ticaret sitesi tasarımı yaptırarak sorunları ortadan kaldırabilir ve kusursuz hizmet sunabilirsiniz. 


Birçok Farklı Özellik İçeren Üst Seviye E-Ticaret Paketleri


Ankara İdeasoft e-ticaret sitesi tasarımı hizmetimizi almaya karar verdiğiniz taktirde 5 farklı paket karşınıza çıkacaktır. Bu paketlerin her birinin kendine ait özelliği mevcut. Bazı özellikler her pakette standarttır. Teknik destek, yıllık trafik, e-posta, SEO gibi özellikler tüm paketlerimizde mevcuttur. Bunlara ek özellikler eklendikçe paketin kapsamı değişmektedir. Sanal pos, bayi hizmeti, SSL sertifikası gibi ek teknik özelleler mevcuttur. Bunlar e-ticaret sitesi tasarımı paketlerindeki kapsamı artırmaktadır. Ayrıca en ucuz e-ticaret paketleri içinde de farklı birçok özellik mevcuttur. Bu paketlerimizi inceleyerek size en uygun olanı seçebilirsiniz. Uzun vadede başarılı bir hizmet alabilir ve markanızın internet ayağını yönetirken profesyonel destek alabilirsiniz.