Hepsiburada Pazaryeri Danışmanlığı

  • Anasayfa
  • Hepsiburada Pazaryeri Danışmanlığı
hepsiburada-pazaryeri-danismanligi

Hepsiburada Pazaryeri Danışmanlığı

 

Pazaryerlerinde yapılan satışlar klasik yöntemlere göre daha fazla olmaktadır. Günümüzde insanlar neredeyse her türlü ihtiyaçlarını artık bu pazaryerleri vasıtasıyla almaktadır. Siz de pazaryerlerinde kendinize bir mağaza açmak istiyor fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız firmamızdan profesyonel Hepsiburada Pazaryeri danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz. Alacağınız bu hizmet ile kısa sürede yüksek kazançlar elde edebilir ve satışlarını artırabilirsiniz. Geleneksel alışveriş metotlarından uzaklaşarak sadece bulunduğunuz çevre ile sınırlı kalmayıp tüm Türkiye’ye satış yapabilirsiniz.

 

Hepsiburada Pazaryeri Danışmanlığı Nedir?

 

Genel anlam itibariyle Hepsiburada Pazaryeri danışmanlığı hizmeti Hepsiburada üzerinde mağaza açmayı, bu mağazaya ürünlerin eklenmesini, kargo işlemlerinin otomatik olarak takibinin yapılmasını kapsar. Buna ek olarak satışlarınızın artması için özel taktikleri de içerir. Pazaryerinde aynı üründen satış yapan birçok satıcı bulunabilir. Bunlar arasından sıyrılmak ve daha fazla ön plana çıkmak için profesyonel danışmanlık hizmetleri almanız gerekiyor. Alanında uzman ekibimiz daha fazla ön plana çıkmanız için gerekli SEO ve optimizasyon çalışmalarını yapacaktır. Sonucunda kusursuz ve hiti yüksek bir mağazaya sahip olabilirsiniz.

 

Hepsiburada Mağaza Açılma İşlemlerini Tamamlıyoruz

 

Mağaza açılış işlemleri zahmetli ve zaman alıcıdır. Hepsiburada Pazaryeri danışmanlığı hizmetimizden faydalandığınız taktirde bu kısımda harcayacağınız zamanı kendi işletmeniz için ayırabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz birçok mağazanın açılış işlemini gerçekleştirmiştir. Açılış işlemlerinde izlenecek adımları ve sisteme ibraz edilecek belgeleri oldukça iyi bilmektedir. Bu açıdan mağaza açılışında herhangi bir sorun yaşamanız mümkün olmuyor. Hızlı bir şekilde Hepsiburada mağazanız açılıyor. Sonucunda ise satışlara hemen başlamanız mümkün hale geliyor.

 

Hepsiburada Ürün Kurulumu Gerçekleştiriyoruz

 

Ürün kurulumu pazaryerlerinde önemli bir noktadır. Eğer mağazayı açtıysanız bu aşamadan sonra ürünlerin sisteme yüklenmesi gerekir. Özel metotlarımız ile tüm ürünleriniz sisteme yüklüyoruz. Gerekli olması halinde ürün görsellerinizi yeniden özel ekipmanlar ile çekiyoruz. Bu sayede diğer satıcılar ile aranızda ciddi bir fark oluşması mümkündür. Daha fazla ön plana çıkmanız ve satışları artırmanız bu metotla mümkün olabilmektedir. Fiyat yönetimi, stokların belirlenmesi, ürün açıklamaları gibi detaylar Hepsiburada Pazaryeri danışmanlığı hizmetimizin ürün kurulumu ve yönetimi başlığı altında sizlere sunulmaktadır.

 

Hepsiburada Kategorilerin Kurulumu ve Yönetimi

 

Kategori seçimi oldukça önemli bir konudur. İnsanlar genel olarak araştırma yaparken kategoriye göre ürün seçimi yaparlar. Arayışa girdiği ürün grubuna bakmak isteyen kişiler bu ürünün ait olduğu kategoride gezinirler. Sizin markanızın ve mağazanızın ön plana çıkması için bu noktada devreye giriyoruz. Kategori tanımlamasını en doğru şekilde yaparak ürünlerinizin doğru yerlerde doğru kişilere ulaşmasını sağıyoruz. 

 

Hepsiburada Markanızı Tanıyor!

 

Hepsiburada Pazaryeri danışmanlığı kapsamında markanızın Hepsiburada pazaryerinde tanınmasına olanak tanımaktayız. Ayrıca eğer kendi markanızı değil de farklı bir markaya ait ürünün satışını gerçekleştiren mağazaya sahipseniz bu ürünün satıcısı olduğunu belirtiyoruz. Açıklamalarda ürünün kalitesinden ve orijinalliğinden bahsediyoruz. Sonucunda ise markanız Hepsiburada sistemine mükemmel bir şekilde entegre oluyor.

 

Hepsiburada Sipariş Kontrol Otomasyonları

 

Siparişlerin yönetilmesi ile alakalı sorunlar bir pazaryerinde yaşanabilecek en büyük sıkıntıların ortaya çıkmasına yol açar. Sipariş alındıktan sonraki aşamanın iyi şekilde yönetilmesi gerekir. Uzman kadromuz Hepsiburada Pazaryeri danışmanlığı hizmeti ile bunu da başarıyor. Sipariş sonrası kusursuz adımların izlenmesi için siz de firmamızdan destek alabilirsiniz.

 

Hepsiburada XML Entegrasyonları Yapıyoruz 

 

XML entegrasyonları bir mağaza için oldukça önemlidir. Toptancınızdan alacağınız ürünleri mağazanıza eklemek için bu entegrasyonları kullanmanız önem taşıyor. Siz de Hepsiburada Pazaryeri danışmanlığı hizmeti aldığınız taktirde bu XML dosyalarının sisteme aktarımını gerçekleştiriyoruz. Kısa süre içinde mağazanızda birçok ürün yer almasını sağlıyoruz. Ayrıca ürünlerin istediğiniz görselleri içermesine de imkân tanıyoruz.

 

Hepsiburada Sipariş Komisyon Yönetimi ile Tasarruf Edin!

 

Siparişlere eklenen komisyon oranları da değişkenlik gösterebilir. Bu oranların tespit edilmesi ve sistemde değişiklik yapılması zor olacaktır. Bu durumu yaşamamak için siz de firmamızdan destek alabilirsiniz. Sipariş komisyonlarındaki değişikliklere göre fiyatlarda otomatik artış ve azalma elde edebilirsiniz.

 

Hepsiburada Kargo Otomasyonu ile Zamandan Tasarruf 

 

Kargo bir mağaza için en önemli unsurların başında geliyor. Eğer siz de kargo ile uğraşarak zaman kaybetmek istemiyorsanız bu durumda Hepsiburada Pazaryeri danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Size özel kargo çözümleri ve kargo otomasyonları ile hatasız aktarımlar gerçekleştirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için hemen firmamızı arayabilirsiniz.
.