Trendyol Pazaryeri Danışmanlığı

  • Anasayfa
  • Trendyol Pazaryeri Danışmanlığı
trendyol-pazaryeri-danismanligi

Trendyol Pazaryeri Danışmanlığı

 

İnternet üzerinden alışveriş günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun sonucunda ise internet üzerinde satış yapılan pazaryerleri insanlar için yeni müşteri bulma platformları haline gelmiştir. Pazaryerlerine yüklenen ürünler binlerce kişiye ulaşabilmektedir. Bu sayede kolaylıkla satış yapılmakta ve yüksek kazançlar elde edilmektedir. Bu pazaryerlerinden birisi de Trendyol. Sıklıkla karşımıza çıkan Trendyol, mağaza açarak satış yapmanıza olanak tanıyor. Siz de Trendyol pazaryeri danışmanlığı hizmeti alarak kusursuz bir mağaza açılma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Trendyol Pazaryeri Danışmanlığı Nedir?

 

Genel anlam itibariyle Trendyol pazaryeri danışmanlığı hizmeti aldığınızda mağaza başvuru aşamasından ürünlerin sisteme yüklenmesine kadar olan aşamalarda hiçbir şeye müdahale etmenize gerek kalmıyor. Buna ek olarak kargo entegrasyonları ve farklı komisyon takip yazılımları sayesinde satış esnasında da birçok işlemi kolaylıkla tamamlamanız mümkün kılınıyor. Bu yüzden mutlaka profesyonel danışmanlık hizmeti almanız gerekmektedir. Siz de bu hizmetten yararlanarak kısa sürede yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Satışlarınızı artırabilirsiniz. 

 

Trendyol Mağaza Açılma İşlemlerini Tamamlıyoruz

 

Mağaza açma işlemleri en dikkatli çalışılması gerekilen konuların başında geliyor. Eğer bir mağaza açılırken doğru başvurular yapılırsa mağaza onayı daha çabuk gelecektir. Siz de Trendyol üzerinden satış yapmaya başlamak ve hızlı bir şekilde ürünlerinizin sistemde yer almasını sağlamak istiyorsanız danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Trendyol pazaryeri danışmanlığı hizmeti aldığınız taktirde mağazanızı profesyonel ekiplerimiz açacaktır. Hızlı bir şekilde tamamlanacak olan başvuru süreçleri ile pazaryerinde satışlara anında başlamanız mümkün olacaktır.

 

Trendyol Ürün Kurulumu Gerçekleştiriyoruz

 

Bir diğer önemli nokta ise ürünlerin sisteme yüklenmesidir. Pazaryeri başvurunuz onaylandıktan sonra ürünlerinizin sisteme yüklenmesi gerekir. Bunu başarmak içinse ürün kurulumu ve yönetimi hizmeti alabilirsiniz. Trendyol pazaryeri danışmanlığı hizmeti kapsamında bu konularda da sizlere destek sunulmaktadır. Ürünlerinizin fiyatlarının belirlenmesi, stok durumları, ürün açıklamaları ve ürün görselleri gibi konularda gerekli olan düzenlemeler uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. 

 

Trendyol Kategorilerin Kurulumu ve Yönetimi

 

Kategori kurulumu önemli olan bir diğer noktadır. Eğer ürünleriniz uygun kategoride yer almaz ise ürünlerinizin satışı durdurulabilir. Aynı zamanda ürünlerinizin istediğiniz hedef kitleye ulaşması da zorlaşabilir. Bu gibi durumları yaşamamak adına Trendyol pazaryeri danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz kusursuz bir kategori yerleşimi yapacaktır. Ürünlerinizi doğru yerlere yerleştirerek satışlarını artıracaktır.

 

Trendyol Markanızı Tanıyor!

 

Eğer mevcutta sattığınız bir marka varsa veya kendi markanızı Trendyol üzerinden satmak istiyorsanız bunu belirtmeniz önem taşıyor. Trendyol pazaryeri danışmanlığı hizmeti ile marka tanıtımı işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Tanıtımını ve satışını yaptığınız ürünün size ait olduğu kullanıcılara ifade ediyoruz. Reklam faaliyetlerinde buna önem vererek satışlarda ön plana çıkmanızı sağlıyoruz. Ayrıca diğer mağazalardan daha ön planda olmanız da bu metotlar ile mümkündür.

 

Trendyol Sipariş Kurulumu ve Yönetimi

 

Siparişlerin bir düzen içinde yürümesi ve satış gerçekleştiğinde sistemin otomatik olarak devam etmesi için mutlaka sipariş otomasyonu olması gerekir. Başlangıçta birkaç ürün için sorun oluşmuyorken ilerleyen süreçte ürün sayısı arttığında bu konuda ciddi problemler ortaya çıkacaktır. Siz de firmamızdan destek alarak bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Sipariş sisteminin tam anlamıyla kusursuz çalışmasını sağlayan uzman kadromuz sorunsuz bir deneyim yaşamanızı hedeflemektedir.

 

Trendyol XML Entegrasyonları Yapıyoruz

 

XML entegrasyonları çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu entegrasyon sayesinde kısa süre içinde tüm ürünlerinizi mağazaya yükleyebilirsiniz. Özellikle çalıştığınız toptancılar bu formatlarda ürün kategorilerini kullanıyor ise siz de XML entegrasyonu ile saniyeler içinde tüm ürünlerin mağazanıza eklenmesini sağlayabilirsiniz. Trendyol pazaryeri danışmanlığı hizmeti kapsamında XML desteği de sunulmaktadır.

 

Trendyol Sipariş Komisyon Yönetimi ile Tasarruf Edin!

 

Komisyonlar pazaryerlerinde dikkat edilmesi gereken konuların başında geliyor. Ödediğiniz komisyon miktarı kazancınızı çok ciddi şekilde düşürebilir. Burada ayarlamayı iyi yapmak ve kazancı düşürmeden komisyona göre fiyat artırımı yapmak gerekmektedir. Trendyol pazaryeri danışmanlığı hizmeti ile bunu başarabilirsiniz. Alacağınız danışmanlık hizmeti ile siparişlerdeki komisyon miktarları ayarlanmaktadır. Buna göre fiyat düzenlenmesi yapılmaktadır. 

 

Trendyol Kargo Otomasyonu ile Zamandan Tasarruf

 

Kargo işleri ile uğraşmak istemiyorsanız bu durumda kargo otomasyonu eklentisi de bulunan danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Tüm kargo işlemlerinizin doğru ve kusursuz yapılması için firmamızdan destek alabilirsiniz. Alacağınız danışmanlık hizmeti ile kargo otomasyonu da sağlanmaktadır. Bu yolla kısa süre içinde kargoya ürün ulaştırma işlemler tamamlanacaktır.