Etsy Pazaryeri Danışmanlığı

  • Anasayfa
  • Etsy Pazaryeri Danışmanlığı
Etsy-pazaryeri-danismanligi

Etsy Pazaryeri Danışmanlığı

 

İnternet ortamında alışverişlerin gelişmesi ve birçok kişinin bu alışveriş metotlarını tercih etmesi işletme sahiplerini e-ticaret sitelerine yönlendirmiştir. Ayrıca pazaryerinde mağaza açmak da bir seçenek halini almıştır. Zamanla bu ihtiyacın doğmasının beraberinde yeni danışmanlık hizmetleri ortaya çıkmaya başlamıştır. Bahsi geçen danışmanlık hizmetlerinden birisi de Etsy pazaryeri danışmanlığı hizmetidir.

 

Etsy Pazaryeri Danışmanlığı Nedir?

 

Etsy pazaryeri danışmanlığı genel olarak tanımlanacak olursa Etsy üzerinden satış yapabilmenizi sağlayan ve profesyonel deneyim yaşamanıza olanak tanıyan bir hizmettir. Bu hizmeti aldığınız taktirde mağaza açılma aşamasından başlayarak ürünlerin satışının yapılması ve satış sonrası desteğin verilmesi gibi aşamalar da dahil olmak üzere geniş kapsamlı bir hizmet alabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde kısa sürede mağazanızı açabilir ve internet ortamında satış yapmaya başlayabilirsiniz.

 

Etsy Mağaza Açılma İşlemlerini Tamamlıyoruz

 

Firmamız bu alanda uzman kadrosu ile hizmet sunmaktadır. Mağaza açma işlemleri de bu sayede hızlı şekilde tamamlanmaktadır. Alacağınız Etsy pazaryeri danışmanlığı hizmeti ile kısa süre içinde mağaza onayı alabilirsiniz. Tüm gerekli evraklar sizin adınıza ETSY firmasına sunulacaktır. Burada bir sorun yaşamamanız adına titiz çalışma yürütülecektir. Sonucunda ise kusursuz bir mağaza açma işlemi tamamlanacaktır. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak bu aşamada sorunsuz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kısa süre içinde mağazanızın açılmasına olanak tanıyabilirsiniz.

 

Etsy Ürün Kurulumu Gerçekleştiriyoruz

 

Ürün kurulumu bir mağazada dikkat edilmesi gereken en önemli detaydır. Eğer mağazanıza ekleyeceğiniz ürünler belli değilse ya da bu ürünleri nasıl sisteme aktaracağınız konusunda kararsızsanız firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Etsy pazaryeri danışmanlığı hizmeti kapsamında tüm ürünleriniz mağazanıza entegre edilmektedir. Bu sayede kusursuz ve harika bir deneyim yaşamanız mümkün hale gelmektedir. Daha detaylı bilgi almak ve kısa süre içinde mağazanızı açarak satışlarınıza başlamak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

Etsy Kategorilerin Kurulumu ve Yönetimi

 

Kategorilerin doğru seçilmesi bir ürünü satışını etkileyen en önemli faktördür. Eğer ürünlerinizi satarken kategori yerleşimini yanlış yaparsanız bu durumda ürünleriniz doğru listelenmez. Sonucunda ise istediğiniz hedef kitleye ulaşamazsınız. Bu durumu ortadan kaldırmak için profesyonel destek almak önem taşıyor. Siz de firmamızdan profesyonel Etsy pazaryeri danışmanlığı hizmeti alarak kısa süre içinde kategori belirleme ve ürün yerleşimi gibi işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu sayede pazaryerine çok daha kolay şekilde adapte olabilirsiniz.

 

Etsy Markanızı Tanıyor!

 

Markanızın pazaryerinde tanınması için de özel çalışmalarımız mevcuttur. Eğer markanız olan bir ürünün satışını yapacaksanız bu durumda firmamız size özel açıklamalar ve tasarımlar hazırlamaktadır. Pazaryerinde ön plana çıkmanızı bu yolla sağlamaktayız.

 

Etsy Sipariş Kurulumu ve Yönetimi

 

Siparişlerin takibi başlangıçta kolay gibi gözükebilir. Fakat uzun vadede yüksek sipariş sayıları düşünülmelidir. Binlerde olan sipariş sayılarında tüm siparişleri yönetmek ve kusursuz ilerlemek mümkün olmayacaktır. Bunun yerine firmamızdan profesyonel destek alarak tüm siparişlerinizi tek sayfada listeleyebilirsiniz. Bu siparişler ile ilgili detaylara da bu sayfalar aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmamızın sunmuş olduğu özel hizmetler ile siz de kazançlı çıkabilir ve mağazanızı hemen açabilirsiniz.

 

Etsy XML Entegrasyonları Yapıyoruz

 

Eğer ürünlerinizi aldığınız bir yer var ise buradan tüm ürünleri tek tıkla çekebilirsiniz. XML entegrasyonları ile ürün dosyaları mağazaya yüklenebilmektedir. Zamandan büyük oranda tasarruf elde etmek bu yolla mümkün olmaktadır. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak kısa sürede XML entegrasyonları yaptırabilir ve ürünlerinizin sistemde yer almasını sağlayabilirsiniz.

 

Etsy Sipariş Komisyon Yönetimi ile Tasarruf Edin!

 

Komisyonlar her pazaryerinde mevcuttur. Önemli olan nokta komisyonların iyi yönetilmesidir. Tüm komisyon oranlarını tek bir yerden görmeniz ve düzenlemeniz size büyük kolaylıklar sağlar. Etsy pazaryeri danışmanlığı hizmeti kapsamında sunulan komisyon hizmeti de bunu başarmanızı sağlıyor. Tüm komisyonları yönetebilmenizi ve fiyat artışlarını komisyona göre düzenlemenizi sağlıyor. Sonucunda ise profesyonel bir deneyim yaşamanız mümkün kılınıyor.

 

Etsy Kargo Otomasyonu ile Zamandan Tasarruf

 

Ürünleri sattıktan sonraki süreç oldukça önemlidir. Kargo aşamasında bir sorun yaşarsanız bu mağazanıza olumsuz puan olarak geri dönecektir. Genel olarak kargo sorunlarının temelini yanlış adresler oluşturmaktadır. Yanlış müşteriye yanlış ürünü kargo ile göndermek hem maddi açıdan ciddi kayıplara yol açmakta hem de yüksek komisyonlar ödemenize neden olmaktadır. Bu durumu oradan kaldırmak için siz de kargo otomasyon hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız kargo işlemlerini tek tıkla halletmenizi sağlamaktadır. Bu sayede tüm karışıklıklar ortadan kalkacaktır.