Gittigidiyor Pazaryeri Danışmanlığı

  • Anasayfa
  • Gittigidiyor Pazaryeri Danışmanlığı
gittigidiyor-pazaryeri-danismanligi

Gittigidiyor Pazaryeri Danışmanlığı

 

Pazaryerlerinde mağaza açmak günümüzde oldukça ilgi çekici olmaya başlamıştır. İnsanların genel olarak alışverişlerini bu pazaryerlerinde yapıyor olması sebebiyle işletme sahipleri pazaryerlerinde bir mağaza sahibi olmayı istemektedirler. Firmamız da bu alanda danışmanlık hizmetleri sunuyor. Gittigidiyor pazaryeri danışmanlığı hizmetimiz sayesinde mağaza açma, ürün yükleme, kargo ve satış listeleme gibi işlemler artık kolaylıkla tamamlanabiliyor. Siz de bu geniş pazarda yer bulmak ve Gittigidiyor aracılığı ile ürünlerinizi satmak istiyorsanız hemen firmamızdan destek alabilirsiniz.

 

Gittigidiyor Pazaryeri Danışmanlığı Nedir?

 

Gittigidiyor pazaryeri danışmanlığı hizmeti genel anlam itibariyle mağaza kurulumundan ürün teslimatına kadar olan sürecin profesyonellerce idare edilmesi olarak tanımlanabilir. Firmamızdan aldığınız bu destek ile mağazanız son derece hızlı bir şekilde kurulur. Kurulum aşaması ve onay aşaması geçildikten sonra sisteme ürünleriniz yüklenir. Ürünlerinizin açıklaması yazılır. Tüm bunlar tamamlandıktan sonra ise satış gerçekleşmesi beklenir. Satışlar gerçekleştikçe bunların kargoya verilmesi, sipariş takibi gibi işlemler gerçekleştirilir. Ayrıca fiyat ayarlama, komisyon ayarlama gibi farklı işlemler de yine bu hizmet aracılığı ile sizlere sunulmaktadır.

 

Gittigidiyor Mağaza Açılma İşlemlerini Tamamlıyoruz

 

Bir pazaryerinde mağaza açmak için çeşitli aşamalardan geçmek gerekir. Bunlardan ilki pazaryerinin istediği evrakları tamamlamaktır. Alacağınız Gittigidiyor pazaryeri danışmanlığı hizmeti ile tüm gerekli evrakları sizin için tamamlıyoruz. Başvuru aşamasında profesyonel yöntemler ve açıklamalar kullanarak mağazanızın en hızlı şekilde açılmasını sağlıyoruz. Siz de bir an önce mağazanızı açmak ve satış yapmak istiyorsanız firmamızın bu hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Mağaza açma işlemlerini hiçbir zahmete girmeden tamamlayabilirsiniz.

 

Gittigidiyor Ürün Kurulumu Gerçekleştiriyoruz

 

Ürünlerin sisteme kurulması önemli aşamalardan birisidir. Ürün kurulum aşamasında ortaya çıkacak sorunlar listeleme esnasında sorun yaşamanıza neden olur. Listeleme sorunları ise satışların istenilen düzeye çıkmasını engeller. Bunu ortadan kaldırmak için siz de Gittigidiyor pazaryeri danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz. Firmamızdan alacağınız bu hizmet ile başarıya ulaşabilir ve ürünlerinizin çok doğru şekilde listelenmesini sağlayabilirsiniz. Ürünlerinizin görselleri, fiyatları, açıklamaları ve detaylı bilgileri kusursuz şekilde mağazınızda yer alacaktır. İstediğiniz kadar ürünü bu sayede hatasız şekilde mağazaya eklemeniz mümkün olmaktadır. 

 

Gittigidiyor Kategorilerin Kurulumu ve Yönetimi

 

Kategoriler bir pazaryerinde dikkat edilmesi gerekilen en önemli konulardandır. Mağazanıza ürün eklerken yapacağınız kategori hataları satışlarınızı düşürür. Bunun önüne geçmek için ürünlerinizi tam anlamıyla doğru kategorilere eklemelisiniz. Ancak bu yolla başarılı bir mağazaya sahip olabilirsiniz. Ayrıca ürünlerinizin kategoride gezerken kullanıcıların ilgisini çekeceğini de düşünmek gerekiyor. Eğer ayakkabı kategorisinde farklı bir ürün bulundurursanız bu kullanıcının ilgisiz kalmasına neden olacaktır. Ayrıca mağazanız kullanıcılara pazaryeri tarafından önerilmeyecektir.

 

Gittigidiyor Markanızı Tanıyor!

 

Eğer bir markanız var ve bu marka üzerinden satış yapmayı planlıyorsanız marka tanıtımınızı iyi yapmanız gerekir. Firmamızdan alacağınız Gittigidiyor pazaryeri danışmanlığı hizmeti ile markanız müşterilere en iyi şekilde tanıtılıyor. Ürünün sizin markanıza ait olduğu ispatlanıyor. Ürünün daimî ve birinci satıcısı olduğunuz gerek açıklamalar gerekse görseller ile ifade ediliyor. Bu sayede markanızı direkt olarak pazaryerine taşıyabilirsiniz.

 

Gittigidiyor Sipariş Kurulumu ve Yönetimi

 

Siparişlerin takibi bir pazaryerinde en çok dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir. Eğer pazaryerinde yaptığınız satışın takibini güzel yapmazsanız alıcı ürünü iptal edebilir. Sizden kaynaklı sorunlar sebebiyle yapılan her iptal ve olumsuz yorum ise mağaza puanınızı düşürecektir. Firmamızdan alacağınız Gittigidiyor pazaryeri danışmanlığı hizmeti ile tüm siparişlerinizi tek bir noktadan takip edebilirsiniz. Bu sayede tüm karışıklıklardan kurtulabilirsiniz.

 

Gittigidiyor XML Entegrasyonları Yapıyoruz

 

XML entegrasyonu özellikle ürün yüklerken büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Farklı pazaryerlerinde veya e-ticaret sitelerinde ürünleriniz mevcut ise bunları XML formatında yedekleyebilirsiniz. Bu XML formatındaki dosyaları ise Gittigidiyor mağazanıza yükleyebilirsiniz. Firmamız yükleme aşamalarında size profesyonel destek sunarak sorunları ortadan kaldırmakta kısa süre içinde ürünleri mağazanıza yüklemektedir.

 

Gittigidiyor Sipariş Komisyon Yönetimi ile Tasarruf Edin!

 

Sipariş komisyonları her pazaryerinde farklıdır. Gittigidiyor komisyonları da ürün fiyatına göre değişebilmektedir. Bu değişikliklere ayak uydurabilmek ve tüm ürünlerdeki komisyon oranlarını zarar etmeyecek şekilde ayarlamak için yine danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bu sayede binlerce ürününüz olsa dahi tüm ürünlerin komisyonlarını tek bir pencereden görebilir, değişiklik yapabilirsiniz.

 

Gittigidiyor Kargo Otomasyonu ile Zamandan Tasarruf

 

Kargo işlemleri pazaryerlerinde yaşanılan sorunların temelini oluşturur. Eğer kargo işlemi yavaş olursa müşteri ürünü beğense dahi olumsuz yorum yapabilir. Bu gibi durumları yaşamamak adına firmamızdan Gittigidiyor pazaryeri danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz. Bu sayede kargolarınız otomatik şekilde adres ve sipariş bilgisine göre yola çıkacaktır.