Çiçeksepeti Pazaryeri Danışmanlığı

  • Anasayfa
  • Çiçeksepeti Pazaryeri Danışmanlığı
ciceksepeti-pazaryeri-danismanligi

Çiçeksepeti Pazaryeri Danışmanlığı

 

İnternet ortamında yapılan satışlar günümüzde satışların büyük bir kısmını kapsamaktadır. Bu yüzden internet üzerinde yer alan sanal pazarlarda mağaza açmak oldukça etkili bir satış stratejisi olmaya başlamıştır. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak Çiçeksepeti üzerinden satış yapmaya başlayabilirsiniz. Açacağınız mağaza ile binlerce kişiye ürünlerinizi ulaştırabilirsiniz. Her pazaryerinin mağaza açmak için istediği bazı şartlar vardır. Bu şartlar yerine getirildiği taktirde başarıya ulaşmak mümkün olacaktır. Siz de daha detaylı bilgi almak ve mağazanızı açtırmak için firmamızdan destek alabilirsiniz.

 

Çiçeksepeti Pazaryeri Danışmanlığı Nedir?

 

Çiçeksepeti pazaryeri danışmanlığı en genel anlam ile ifade edildiğinde Çiçeksepeti üzerinden satış yapmaya hazır hale gelmek olarak nitelendirilebilir. Firmamızdan alacağınız profesyonel destekler ile mağazanızın en hızlı şekilde açılmasını sağlayabilirsiniz. Bu aşamadan sonra ise mağazanıza ürün yüklenmesi ve satışların düzenlenmesi gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız alanında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Bu sayede satışlarınızın artması ve mağazaını9zın popüler olması kaçınılmazdır. Siz de destek alarak kısa sürede satışlarınızı yükseltebilirsiniz.

 

Çiçeksepeti Mağaza Açılma İşlemlerini Tamamlıyoruz

 

Mağaza açmak için öncelikle bazı evrakların tamamlanması gerekir. Şirketinize ait vergi levhası, ticaret sicil belgeleri vergi numarası gibi farklı bilgiler ve belgeler sisteme girilmelidir. Bu şekilde başvuru süreci ilerleyecektir. Firmamızdan alacağınız Çiçeksepeti pazaryeri danışmanlığı hizmeti ile tüm bu adımları sizin yerinize yapıyoruz. Kısa süre içinde mağazanızı açarak satış yapmaya başlamanıza olanak tanıyoruz. Firmamız mağaza açma konusunda deneyimli personellere sahiptir. Bu sayede mağaza açılma işlemleri kusursuz ve en hızlı şekilde tamamlanmaktadır.

 

Çiçeksepeti Ürün Kurulumu Gerçekleştiriyoruz

 

Ürünlerin sisteme yüklenmesi de bir süreç istemektedir. Zaman kaybetmemek ve hızlı bir şekilde ürünlerinizin listelenmesini sağlamak için mutlaka profesyonel destek almanız gerekiyor. Çiçeksepeti pazaryeri danışmanlığı hizmetimiz ile siz de ürünlerin çok hızlı şekilde mağazanıza eklenmesini sağlayabilirsiniz. Uzman kadromuz kısa sürede ürünlerinizi sisteme aktaracaktır. Ayrıca fiyat bilgisi ile ilgili de düzenlemeleri yapacaktır. Ayrıca ürün açıklamaları ve ürün görselleri de bu hizmet kapsamında düzenlenecektir.

 

Çiçeksepeti Kategorilerin Kurulumu ve Yönetimi

 

Kategorilerin kurulması da firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden birisidir. Kategorilere göre ürünleri ayrımının yapılması ve bunların kategorilerine yerleştirilmesi hizmeti ile siz de ürünlerinizin doğru yerlerde olmasını sağlayabilirsiniz. Ürünler yanlış kategoride olursa bu durumda doğru hedef kitleye ulaşamaz. Aynı zamanda pazaryeri tarafından çeşitli cezalar alınması muhtemeldir. Alacağınız Çiçeksepeti pazaryeri danışmanlığı hizmeti ile bu tarz sorunlar ortadan kalkıyor. Kısa süre içinde tüm kategorileştirme işlemleriniz tamamlanıyor. Ürünler doğru kategorilere yerleştiriliyor.

 

Çiçeksepeti Markanızı Tanıyor!

 

Eğer markanızın ürünlerini Çiçeksepeti üzerinden satmak istiyorsanız bu konuda da desteklerimiz mevcuttur. Markanızın tanıtılması, Çiçekspeti üzerinde orijinal bir marka tanıtımı yapılması ve ürünlerin açıklamalarının buna göre düzenlenmesi yine uzman ekiplerimiz tarafından tamamlanmaktadır. Size ise mağazanızın keyfini sürmek düşüyor.

 

Çiçeksepeti Sipariş Kurulumu ve Yönetimi

 

Siparişlerin takibi bir pazaryerinde en önemli ve dikkat edilmesi gereken konuların başında geliyor. Yapacağınız pazar analizi sonucu özenle seçtiğiniz ürünler birçok kullanıcı tarafından satın alınacaktır. Bu süreçten sonra siparişleri iyi yönetmek gerekmektedir. Eğer doğru yönetim yapılmaz ise durumun sonucu kötü yerlere varacaktır. Ürünleriniz zamanında kullanıcılara ulaşmayacak ve mağaza puanınız dibe vuracaktır. Siz de bu gibi durumları ortadan kaldırmak ve sipariş takibini kolay bir şekilde yapabilmek istiyorsanız Çiçeksepeti pazaryeri danışmanlığı hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Tüm siparişlerinizi bir ekrandan eksiksiz şekilde takip etmeniz bu yolla mümkün olacaktır.

 

Çiçeksepeti XML Entegrasyonları Yapıyoruz

 

XML entegrasyonu ise toptancı veya farklı mağaza aracılığı ile ürünlerinizi sisteme yüklemeye yarar. Bu sistem sayesinde tüm ürünlerinizi tek bir tık ile sisteme aktarabilirsiniz. Bunu yapmak için profesyonel destek alabilirsiniz. Uzman kadromuz kusursuz bir aktarım sağlayacaktır. XML ürünlerinizi Çiçeksepeti mağazanıza ekleyecektir. Bu aşamada herhangi bir hata olmadan işlemler tamamlanacaktır.

 

Çiçeksepeti Sipariş Komisyon Yönetimi ile Tasarruf Edin!

 

Siparişlerde komisyon oranları değişkenlik gösterebilir. Bahsi geçen durumu yaşamamak adına her ürünün komisyon oranı belirli aralıklar ile güncellenmelidir. Zarar edilmemesi ve yüksek komisyon oranları müşteriye yansıtılarak satışların engellenmemesi adına bu optimizasyon oldukça önemlidir.

 

Çiçeksepeti Kargo Otomasyonu ile Zamandan Tasarruf

 

Kargoların takibi bir pazaryerinde olmazsa olmazlardandır. Eğer bu takip iyi yapılmıyor ise farklı birçok sorun ortaya çıkacaktır. Kargo yanlış yere ve kişiye gidecek sonucunda ise mağaza puanınız düşecektir. Çiçeksepeti pazaryeri danışmanlığı hizmeti sunan firmamız bu alanda profesyonel destekler sunmaktadır. Kargo işlemleriniz otomatik şekilde halledilmektedir.