E-ticaret Danışmanlığı Kapsamında Neler Yapılıyor

  • Anasayfa
  • E-ticaret Danışmanlığı Kapsamında Neler Yapılıyor
E-ticaret Danışmanlığı Kapsamında Neler Yapılıyor

E-ticaret Danışmanlığı Kapsamında Neler Yapılıyor

E-ticaret danışmanlığı kapsamında neler yapılıyor sorusuna birçok farklı cevap verebiliriz. Öncelikle bu konuda verilen eğitimlerden bahsedilebilir. E-ticaret konusunda deneyimli olan E-ticaret uzmanları size en doğru hamleleri yapmanız adına eğitimler sunuyor. Bu eğitimler bazı durumlarda web siteniz ile alakalı bazı durumlarda ise satışlarınız ile alakalı olmaktadır. Tam anlamıyla başarılı bir satış faaliyeti yürütmeniz adına özel eğitimler sunuyoruz. Buna ek olarak ilk andan başlayarak site tasarımınızı tam istediğiniz gibi yapıyoruz. Sonrasında ise yayınlanmasını ve reklamlar ile satışların artmasını sağlıyoruz. E-ticaret danışmanı ne iş yapar sorusuna birçok hizmet veren danışmanlarımız farklı bir boyut kazandırmaktadır. Tüm işlemleriniz ile ilgilenen ve sizi yönlendiren uzman kadromuz kısa sürede başarıya ulaşmanızı hedefliyor.

Web Sitesinin Hazırlanma Aşamaları

E-ticaret danışmanlığı kapsamında neler yapılıyor sorusuna ilk olarak web tasarım hizmeti olarak cevap verebiliriz. Web tasarım bir e-ticaret sitesinin olmazsa olmazıdır. Web tasarım esnasında bir sorun çıkması satışların düzgün olmamasına ve ödemelerde sorun çıkmasına neden olur. Sitedeki en ufak hata satışların hatalı gerçekleşmesine yol açabilir. Bu konuda uzman olan ekibimiz profesyonel site tasarımı yapıyor. Tüm logo ve kampanyaları uygun yerlere yerleştirerek sitenizi kullanıcı dostu tasarlıyor. E-ticaret uzmanları firmanızın profesyonel bir görünüme kavuşmasına olanak tanıyacaktır. Firmamız bu konuda uzun bir geçmişe sahiptir. Size en uygun E-ticaret satış danışmanı atandıktan sonra işlemleriniz hızlı bir şekilde ilerlemektedir.

Arama Motoru Optimizasyonları (SEO)

E-ticaret danışmanlığı kapsamında neler yapılıyor konusunda verilen bir diğer hizmet ise SEO olmaktadır. Bir web sitesi için en vazgeçilmez konu arama sonuçlarında ön plana çıkmak olmaktadır. Bunu başarmak için ise arama motorları ile uyumlu bir web sitesi tasarlanmalıdır. Responsive ve özgün siteler daima ön plana çıkacaktır. Google kullanıcılara kaliteli bir deneyim sunmak için bunu yapıyor. Kullanıcının mobil cihazdan girmesi durumunda ön plana mobil uyumlu siteler çıkmaktadır. Yapılan arama ile uyuşan anahtar kelimeler içeren bloglar ön plana çıkarılmaktadır. Ayrıca tam olarak satın almak istediği ürünü kullanıcısına sunmaktadır. E-ticaret uzmanları tarafından tüm bu algoritma biliniyor. Tam anlamıyla sizin ön plana çıkmanız için çalışma yapılıyor. E-ticaret danışmanlık ajansı olarak profesyonel bir destek sunuyoruz. Sonucunda satışlarınızda patlama yaşanması kaçınılmaz olacaktır.

Ödeme İşlemleri ve Sanal POS

E-ticaret danışmanlığı kapsamında neler yapılıyor konusunda bir diğer önemli nokta ise ödemelerdir. Ödemelerin sağlıklı şekilde gerçekleşmesi için kurulan entegrasyonun sağlıklı olması gerekir. Bu konuda lider olan firmamız tüm ödeme yöntemlerinin siteye kurulmasını sağlıyor. İdeasoft iyzico ödeme yöntemini sitenize kurarak hızlı bir şekilde ödeme almanızı sağlıyor. Bir diğer ödeme yöntemi ise sanal postur. Tüm bankaların sanal posları da yine firmamız tarafından kurulabilmektedir. E-ticaret uzmanları tarafından ayarlanan bu hizmetler kapsamında siz de satışlarınızda yükseliş elde edebilirsiniz.