E-ticaret Sonbahar Kampanyası İpuçları

  • Anasayfa
  • E-ticaret Sonbahar Kampanyası İpuçları
E-ticaret Sonbahar Kampanyası İpuçları

E-ticaret Sonbahar Kampanyası İpuçları

E-ticaret sonbahar kampanyası ipuçları ile siz de kazançlı çıkabilirsiniz. Yapacağınız özel kampanyalar ve reklam faaliyetleri ile siz de satışlarınızı artırabilirsiniz. E-ticaret kampanyaları ile yüksek oranda satış sayısı elde edebilir ve müşteri sayınızı artırabilirsiniz. Yapacağınız kampanya türüne göre elde edebileceğiniz satış miktarı da artacaktır. Mevsimsel kampanyalar genelde dönem başlarken geçmiş sezonun ürünlerinde indirimi kapsamaktadır. Buna ek olarak mevsim boyunca yeni sezon ürünlerinde de geçerli E-ticaret kampanya seçenekleri mevcuttur. Siz de firmamızdan destek alarak profesyonel kampanya tasarımları yapabilirsiniz.

Kışlık Ürün Hediye Kampanyaları

E-ticaret sonbahar kampanyası ipuçları arasında yer alan en önemli seçenek kışlık ürün indirimleridir. Yeni sezon başladığı için yapılacak olan reklamda kullanılacak kışlık ürünler daha fazla ilgi çekecektir. Bir ürün alana aksesuar hediye etmek bu kampanyalarınızdan birisi olabilir. Kışlık bir mont alana yanında atkı, eldiven gibi hediyeler vermek her zaman E-ticaret kampanyaları etki alanını artıracaktır. Siz de firmamızın profesyonel ekibinden destek alabilir, bu konuda tam anlamıyla size özgü bir kampanya düzenlenmesini sağlayabilirsiniz. E-ticaret sonbahar kampanyaları ile satışlarınızı artırabilirsiniz. E-ticaret sitenize gelen ziyaretçi sayısının artması da yine bu yolla mümkün olacaktır. Yapacağınız özel ürün hediyeli kampanyalar ile verdiğiniz ürünlerden oluşan giderleri çok hızlı bir şekilde karşılayabilir ve yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

2. Üründe İndirim Kampanyası

E-ticaret sonbahar kampanyası ipuçları arasında yer alan bir diğer kampanya ise 2. Ürün indirimleridir. Genel olarak insanları daha fazla ürün almaya teşvik eden bu kampanyaların etkileri büyüktür. Alacağınız E-ticaret kampanya planlama hizmeti ile siz de çok yüksek satışlara ulaşabilirsiniz. Elde edeceğiniz bu satış rakamları ile markanızı ön plana çıkarabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konu ise ürün seçimidir. 2. Üründe kampanya yapacağınız taktirde ürün fiyatındaki artışları iyi takip etmeniz gerekecektir. İkinci üründe %50’ye varan indirim yapabilirsiniz. Fakat burada önemli olan indirim tutarının sizi zarara sokmamasıdır. Bu durumda tekil üründen kazandığınız kazançtan bir miktar daha düşük kazanç ekleyebilir ve satışı bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. E-ticaret kampanyaları içinde önemli bir yere sahip olan 2. Üründe indirim seçeneği ile satışlarınızı katlayabilirsiniz.

Dış Giyim Ürünü Alındığında Üst Giyim Ürününde Kampanya

E-ticaret sonbahar kampanyası ipuçları arasında yer alan bir diğer örnek ise diğer kategoride verilen indirimlerdir. Bu sayede aslında ihtiyacı olmasa bile müşterilerin bu ürünlerden almasını sağlayabilirsiniz. Bir dış giyim ürünü alındığında bu kaban, mont, pardösü gibi bir ürün olabilir yanında %25 gibi bir hediye çeki tanımlanabilir. Bu hediye çekinin sadece gömlek ve kazak kategorisinde uygulandığını belirttiğiniz taktirde müşteriyi bu alanlara yönlendirebilirsiniz. Siz de E-ticaret kampanyaları düzenlemelerini bu şekilde yapabilir, profesyonel destek alarak son derece kaliteli kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Sadece size özel E-ticaret kampanya türleri için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.