İdeasoft Ankara Bayii

İdeasoft Ankara Bayii

İdeasoft Ankara Bayii

İdeasoft Ankara bayii hizmeti vermek istiyorsanız öncelikle bazı başvuruları gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu başvuruları yaptıktan sonra kolaylıkla bayii olabilirsiniz. Bayi olduğunuzda farklı ayrıcalıklar elde edebilirsiniz. E-ticaret sektöründe satış yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Yılların deneyimi ile hizmet veren firmamızın ürünlerini satabilirsiniz. Firmamız ile yapacağınız bu ortaklık ile kazançlı çıkmanız mümkündür. Siz de firmamızın profesyonel ekibinden destek alarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Bayimiz olarak kazancınıza kazanç katabilirsiniz. İdeasoft e-ticaret paketleri satışları gerçekleştirerek kazanç elde edebilirsiniz. E-ticaret bayilik nedir sorusuna cevap arıyorsanız hemen arayarak bayilik hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

İdeasoft Bayii Olma Avantajları Nelerdir?

İdeasoft Ankara bayii hizmeti sayesinde kazanç elde etmeniz mümkündür. Bayimiz olduğunuz taktirde farklı birçok avantaj elde edebilirsiniz. Bunlardan ilki yılların deneyimine sahip, kaliteli ürünler sunan ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre paketler tasarlayan firmamız ile çalışma şansı yakalamanızdır. Firmamız aracılığı ile bu sektörde ön plana çıkabilirsiniz. Satışlarınızı kolaylıkla artırabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise çok fazla paket bulunmasıdır. Farklı İdeasoft e-ticaret paketleri ile siz de kazancınızı katlayabilirsiniz. Müşteriler genel olarak bütçesine uygun paketi ister. Bu noktada satış kabiliyetiniz devreye girecektir. İyi pazarlamanın temel kuralı müşterinin aklındakini değil kendi aklınızdaki ürünü satmak olmalıdır. Farklı e-ticaret paketlerimiz sayesinde bunu başarabilirsiniz. İstediğiniz farklı bir ürünü satabilirsiniz. E-ticaret bayilik nedir araştırması yapıyorsanız bu avantajları elde edebileceğiniz bir kazanç sistemi cevabı da verilebilir.

Bayi Olmak İçin Nasıl Bir Yol İzlenmesi Gerekiyor?

İdeasoft Ankara bayii hizmeti vermek için öncelikle başvurularınızı yapmanız gerekir. Öncesinde teknik ekipten destek de alabilirsiniz. Genel olarak aklınıza takılan soruları öğrenebilir ve sonrasında bu yola çıkabilirsiniz. E-ticaret paketleri satışı yapmak için bu sektörü iyi tanımak gerekiyor. Alacağınız eğitimler ile sektöre hâkim olmanız sağlanmaktadır. Başvurunuz onaylandıktan sonra satış yapmanın mümkün hale gelmektedir. Siz de başvurunuzu tamamlayarak bir an önce onaylanmasını sağlayabilirsiniz. Onay sürecinden sonra ise eğitimleri takip etmeniz gerekiyor. Firmamız bayii eğitimleri de vermektedir. Hem bayii eğitimleri hem de e-ticaret eğitimleri alarak sektöre hâkim olabilirsiniz. Bu yolla satış yapmanız da kolaylaşacaktır.

Bayi Promosyonları Nelerdir?

İdeasoft Ankara bayii hizmeti vermeye başladıktan sonra farklı ek avantajlar da elde edebilirsiniz. Bunlardan birisi de bayilere özel sunulan promosyonlardır. Bayi promosyonları kapsamında satış yaptıkça kazanç elde etmeniz mümkündür. Normal kazançlara ek olarak sunulan bu kazançlarda araba kazanma şansınız bile bulunmaktadır. Tamamen kendi çabanıza bağlı olarak promosyon miktarı artmaktadır. Yıllık satış miktarına göre promosyon ödülü belirlenmektedir. İdeasoft bayi promosyonları kapsamında senelik belirlenen hedefe ulaşıldığı taktirde ödül tarafınıza teslim edilecektir. En düşük ödül 50 bin TL bandını aşan bayilere verilen 3000 TL para ödülüdür. Bu para ödülü 6000, 7500, 20 bin TL gibi rakamlara çıkabilmektedir. Ödenen en yüksek tutar ise 2 milyon TL satış yapan bayiye 400 bin TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca 750 bin TL ve üzeri satışlara araba da hediye verilmektedir.