İdeasoft E-ticaret Paketleri Nereler İle Entegre Olabiliyor

  • Anasayfa
  • İdeasoft E-ticaret Paketleri Nereler İle Entegre Olabiliyor
İdeasoft E-ticaret Paketleri Nereler İle Entegre Olabiliyor

İdeasoft E-ticaret Paketleri Nereler İle Entegre Olabiliyor

İdeasoft E-ticaret paketleri nereler ile entegre olabiliyor sorusuna verilebilecek birçok cevap vardır. E-ticaret paketlerimiz birçok farklı ödeme yöntemi ile entegre olabilmektedir. Buna ek olarak XML entegrasyonları da yapılabilmektedir. Bu işlemler yapılırken tamamen profesyonel çalışmalar yürütülüyor. Entegrasyon yapılırken herhangi bir sorun çıkmaması için özenli çalışma yapılmaktadır. Siz de firmamızın E-ticaret paketlerini tercih ederek tüm bu entegrasyon işlemlerine ücretsiz sahip olabilirsiniz. Paketlerin kapsamına göre ödeme yöntemlerinde çeşitli farklı entegrasyon türleri ortaya çıkmaktadır. İyzico, paytr gibi ödeme yöntemlerinin sitenize uygulanması yapılabilmektedir. Ayrıca çeşitli muhasebe programlarının da sitenize uygulanması mümkündür. İdeasoft e-ticaret paketleri ile siz de bu entegrasyonlara ücretsiz sahip olabilirsiniz.

E-ticaret Paketleri Kapsamında XML Entegrasyonu

İdeasoft E-ticaret paketleri nereler ile entegre olabiliyor sorusuna verilecek bir diğer cevap ise XML entegrasyonlarıdır. XML genel olarak stok takibi ve mevcut verilerin kontrolünü sağlar. Buna ek olarak sitenin yönetimini kolaylaştırır. Geçmişe dönük müşteri bilgilerini bir yerde toplamanızı sağlar. Bu sayede satış takibini daha kolay yapabilirsiniz. Ayrıca İdeasfot e-ticaret paketleri kapsamında sunulan XML entegrasyonu sayesinde çeşitli tedarikçilerin ürünlerini sisteminize ekleyebilirsiniz. Alacağınız profesyonel destek ile sitenizi bu tedarikçilerden gelecek XML dosyalarına uygun hale getirebilirsiniz. Zamandan büyük kazanç elde etmenizi sağlayacak olan bu entegrasyon ile toptancı veya tedarikçi ürünlerini zaman harcamanda sitenize yükleyebilirsiniz. İdeasoft profesyonel ekibi bu konuda size destek olacaktır.

Tüm Ödeme Yöntemleri Entegre Edilebilir!

İdeasoft E-ticaret paketleri nereler ile entegre olabiliyor sorusuna verilecek başka bir cevap ise ödeme yöntemleridir. Bir sitede olan ödeme yöntemlerinin fazla olması önem taşıyor. Ne kadar çok ödeme yöntemi var ise o kadar çok tercih edilebilir olabilirsiniz. İdeasoft olarak tam da bu noktada devreye giriyoruz. Tam anlamıyla size uygun olacak ödeme yöntemlerini sitenize entegre ediyoruz. Paytr ve iyzico ödeme yöntemleri ile çok hızlı onay almanıza olanak tanımaktayız. Buna ek olarak diğer entegrasyon metotları olan banka ve sanal pos yardımıyla da ödeme almanızı sağlıyoruz. Daha detaylı bilgi için siz de İdeasoft e-ticaret paketleri incelemesi yapabilirsiniz. Kendinize en uygun paketi seçebilirsiniz.

Profesyonel Hizmet ve Geniş Kapsamlı E-ticaret Paketleri

İdeasoft E-ticaret paketleri nereler ile entegre olabiliyor sorusu kapsamında ödeme yöntemleri ve XML entegrasyonu hakkında bilgiler vermiştik. Tüm bunlara ek olarak muhasebe entegrasyonları da yapılabilmektedir. Firmamız aracılığı ile alacağınız e-ticaret paketleri bu entegrasyonları da içermektedir. Siz de firmamızın paketlerini tercih ederek muhasebe işlerini kolaylaştırabilirsiniz. Özel hazırlanan XML entegrasyonları ve muhasebe entegrasyonları ile işlemlerinizi tek tık ile halledebilirsiniz. Tüm verilerinizin bir yerde toplanması bu yolla mümkündür. İdeasoft olarak geniş bir referans listesine sahibiz. Bu listeyi inceleyerek geçmiş deneyimlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Size en uygun entegrasyonu yapacağımızı bu yolla anlayabilirsiniz.