İdeasoft E-ticaret Paketlerinde Mart İndirimi Kampanyası

  • Anasayfa
  • İdeasoft E-ticaret Paketlerinde Mart İndirimi Kampanyası
İdeasoft E-ticaret Paketlerinde Mart İndirimi Kampanyası

İdeasoft E-ticaret Paketlerinde Mart İndirimi Kampanyası

İdeasoft e-ticaret paketlerinde Mart indirimi kampanyası başladı. Bu kapsamda farklı birçok avantaj elde edilebilmektedir. Siz de yüksek indirimlerden faydalanmak ve e-ticaret sitenizi kurmak için hemen fiyat tekliflerimizi inceleyebilirsiniz. Mart ayının sonuna kadar birçok üründe indirim yapıldı. Bu sayede herkesin e-ticaret paketleri ile markasını internete taşımasına imkân tanıyoruz. Siz de firmamızdan profesyonel destek almak için bir e-ticaret paketi satın alabilirsiniz. İndirimli fiyatlardan yararlanmak için acele etmelisiniz. Kampanya kısa bir süre sonra sona erecek. Mart ayı bitmeden kampanyadan yararlanmak için e-ticaret paketleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

%50’ye Varan İndirimler

İdeasoft e-ticaret paketlerinde Mart indirimi kampanyası kapsamında tüm paketlerde yüksek oranda indirim yapıldı. Bu oran %50’yi bulabilmektedir. Siz de e-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız şu an paket seçimi yapmak için doğru zaman! Paket seçeneklerimizi inceleyerek çok uygun fiyatlarla kendi e-ticaret sitenizi kurabilirsiniz. Uzman kadrosu ile hizmet sunan firmamız bu alandaki tüm ihtiyaçlarınız karşılayacaktır. SSL sertifikası, yönetim paneli, whatsapp modülü, kargo entegrasyonları, pazar yeri entegrasyonları yine bu paketler kapsamında sağlanmaktadır. Alacağınız e-ticaret paketleri ile markanızı internete taşımanız çok daha kolay gerçekleşmektedir. Kusursuz ve profesyonel bir hizmet için siz de firmamızı tercih edebilirsiniz. Mart ayı bitmeden %50 indirim oranından yararlanabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmamak için acele edin!

Trendyol Entegrasyonunu Ücretsiz Sunuyoruz!

İdeasoft e-ticaret paketlerinde Mart indirimi kampanyası ile Trendyol entegrasyonu da ücretsiz hale gelmiştir. Bu entegrasyon kapsamında Trendyol mağazasındaki tüm ürünleri e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Tam tersi durum da geçerlidir. Tüm e-ticaret ürünlerinizi Trendyol aracılığı ile de satabilirsiniz. Bu süreçte profesyonel destek sunan ekibimiz başarılı bir entegrasyon işlemi gerçekleştirmektedir. Sonucunda ise tüm ürünlerin hatasız şekilde aktarımı sağlanmaktadır. Buna ek olarak e-ticaret paketleri kapsamında kargo entegrasyonları da sunulmaktadır. Firmamızdan alacağınız e-ticaret hizmeti ile tüm bunları elde edebilirsiniz. Başarılı bir e-ticaret sitesi kurarak bu alanda lider konuma gelebilirsiniz. Markanızı internet ortamına taşıyarak kazançlarınızı artırabilirsiniz.

Lisansınızı Ücretsiz Uzatıyoruz!

İdeasoft e-ticaret paketlerinde Mart indirimi kampanyası devam ederken mevcut lisansınızı da uzatıyoruz. Tamamen ücretsiz şekilde lisans uzatma işlemi gerçekleştiriyoruz. 3 ay boyunca ücretsiz olarak hizmetlerimizi kullanmaya bu yolla devam edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Mart ayı kampanyalarından yararlanmak için acele edin! Siz de bu kampanyalar ile büyük avantajlar elde edebilirsiniz. E-ticaret paketleri ile markanızı internete taşıyabilirsiniz. Ayrıca 300 TL değerindeki Google Ads reklam hediye çeki ile reklam faaliyetlerinizi de yürütebilirsiniz. Mart ayı kampanyası kapsamında verilen bu hediye çeki ile reklam verebilirsiniz. Farklı banner reklamları veya arama motoru reklamları ile markanızı tanıtabilirsiniz. Ayrıca özel geri dönüş ihtimali kesin olan reklamlar ile de kazanç elde edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için hemen firmamızı arayın.