İdeasoft E-ticaret Paketlerinde Mobil Uygulama Var Mı

  • Anasayfa
  • İdeasoft E-ticaret Paketlerinde Mobil Uygulama Var Mı
İdeasoft E-ticaret Paketlerinde Mobil Uygulama Var Mı

İdeasoft E-ticaret Paketlerinde Mobil Uygulama Var Mı

İdeasoft E-ticaret paketlerinde mobil uygulama var mı araması yapıyorsanız öncelikle paketten pakete göre değişiklik gösterdiğini söyleyebiliriz. Size en uygun paketi seçmek için mutlaka E-ticaret paketleri özellikleri incelenmelidir. Bu konuda uzman olan kadromuz tam anlamıyla istediğiniz paketi seçmeniz için sizlere yardımcı olabilmektedir. Paketler kapsamında sunulan hizmetlerin de ne işe yaradığı veya ne gibi avantajlar sağladığı da önem taşımaktadır. Yine bu konuda da destek veren firma yetkililerimiz size en uygun paketi seçmenizde yardımcı olmaktadır. Eğer siz de mobil cihazdan işlem yapmak istiyorsanız ideasoft mobil uygulama içeren paketleri tercih edebilirsiniz. Bu yolla çok daha kolay işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil Uygulama Hangi Paketlerde Mevcut?

İdeasoft E-ticaret paketlerinde mobil uygulama var mı araştırması yapıyorsanız bunları içeren paketleri incelemeniz gerekmektedir. Lite olan standart pakette mobil uygulama mevcuttur. Fakat bu mobil uygulama ile yönetim paneli kontrol edilebilmektedir. Yani yönetim paneli mobil uygulaması bulunur. İdeasoft yönetim paneli uygulaması ile tüm işlemlerinizi telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Giriş çıkışları ve satışları, kargo hareketlerini yönlendirebilirsiniz. Bu uygulama tüm paketler kapsamında sunulmaktadır. Bir diğer önemli mobil hizmet ise mobil e-ticaret sitesidir. Sitenizin mobile uyumlu olması oldukça önemlidir. Alacağınız mobil uyumlu site hizmeti ile müşterileriniz daha rahat alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu mobil hizmet ise sadece entegre ve bunun üstündeki paketlerde sunulmaktadır. Tablet, telefon ve bunlara benzer mobil cihazlar ile kaliteli bir deneyim sunmanızı sağlayan bu hizmeti siz de tercih edebilirsiniz.

Mobil Uygulama ile Elde Edilebilecek Avantajlar Nelerdir?

İdeasoft E-ticaret paketlerinde mobil uygulama var mı sorusuna sadece platinium pakette olduğu cevabı verilebilir. Platinium pakette bu uygulama size hediye olarak sunulmaktadır. Platinium paket satın aldığınızda ek olarak mobil uygulamanıza zaman harcamanıza gerek kalmaz. Tüm müşterilerinize mobil uygulamayı tanıtmanız halinde satışları buradan yapabilirsiniz. Mobil uygulama ile elde edilebilecek temel avantaj kalıcılıktır. Müşteri uygulamayı indirdiği taktirde ona bildirimler gönderebilirsiniz. Ayrıca bazı durumlarda uygulamaya girerek ürünleri incelemesi de muhtemeldir. İdeasoft mobil uygulama konusunda uzman ekiple çalışır. Tam anlamıyla isteğinize uygun bir tasarım yaparak sizlere teslim eder. Kusursuz bir e-ticaret sitesi için İdeasoft mobil uygulama içeren e-ticaret paketi tercih edilebilir.

Mobil Yönetim Paneli ve Mobil Site Ne İşe Yarar?

İdeasoft E-ticaret paketlerinde mobil uygulama var mı kapsamında platinium paketten bahsedilmişti. Bu paketi aldığınız taktirde satışlarınızın artması ve insanların markanızı tanıması mümkün olacaktır. Standart olarak sunulan yönetim paneli hizmetimiz de mevcut. Bu hizmet ile elde edebileceğiniz birçok avantaj vardır. Telefon veya tablet üzerinden tüm verilerinize ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak kargo durumları, satışlar ve satış onayları gibi konularda da hizmet verebilirsiniz. Siz de firmamızı e-ticaret uzmanı kadrosunu tercih ederek hem mobil uyumlu bir e-ticaret sitesine hem de kolay yönetim paneline kavuşabilirsiniz.