İdeasoft E-ticaret Siteleri Hangi Ödeme Kuruluşları İle Çalışıyor

  • Anasayfa
  • İdeasoft E-ticaret Siteleri Hangi Ödeme Kuruluşları İle Çalışıyor
İdeasoft E-ticaret Siteleri Hangi Ödeme Kuruluşları İle Çalışıyor

İdeasoft E-ticaret Siteleri Hangi Ödeme Kuruluşları İle Çalışıyor

İdeasoft e-ticaret siteleri hangi ödeme kuruluşları ile çalışıyor sorusu oldukça önemlidir. Kusursuz tasarlanması gereken e-ticaret sitelerinde en önemli noktalardan birisi de ödeme kısmıdır. Ödemelerin sağlıklı şekilde alınması ve ödemelerin alındıktan sonra tekrar size gelmesi için kullanılan ödeme yöntemlerinin sağlıklı olması gerekiyor. Ayrıca müşterilerin ödeme yaparken sorun yaşamaması için de yine doğru ödeme yöntemleri tercih edilmelidir. Farklı birçok ödeme yöntemi kullanan firmamız size en iyiyi sunmayı hedefliyor. Dilediğiniz ödeme yöntemlerini tercih ederek hızlı bir şekilde ödeme almaya başlamanız mümkündür. İdesoft paytr ödeme yöntemini de kullanmaktadır. Ayrıca İdesoft iyzico ile de alışveriş hizmeti sunmanıza imkân tanıyor. Bunlara ek olarak farklı birçok sanal pos da kullanılmaktadır.

Iyzico ile Anında Sanal Pos

İdeasoft e-ticaret siteleri hangi ödeme kuruluşları ile çalışıyor sorusuna cevap olarak verilebilecek en hızlı firma İyzico olacaktır. Eğer hızlı bir şekilde ödeme onayı istiyor ve sonrasında bu onaya istinaden satışlara başlamak istiyorsanız mutlaka İdeasoft iyzico tercih edilmelidir. Bu ödeme yöntemini tercih etmeniz sağlayacağı en büyük avantaj hızlı olmasıdır. Kısa bir süre içinde onay verilmekte ve ödeme almanız sağlanmaktadır. Çok güzel bir şekilde entegre olan İyzico hiçbir sorun çıkmadan ödeme almanıza olanak tanıyor. Buna ek olarak İdesoft paytr de kullanılabilir. Her ikisi de hızlı onay veren hizmetlerdir. Tek dezavantaj komisyon oranları yüksektir.

Tüm Bankalara Ait Altyapılar Kullanılabiliyor

İdeasoft e-ticaret siteleri hangi ödeme kuruluşları ile çalışıyor sorusuna yanıt arıyorsanız tüm bankalar cevabını da verebiliriz. Tüm bankaların internet ödeme yöntemleri ile anlaşmamız mevcuttur. Dilediğiniz bankanın sanal pos hizmeti sitenize kurulabilmektedir. Çalıştığınız banka ile görüşme sağladıktan sonra ödeme sisteminizi kuruyoruz. Kusursuz bir sistem kurarak ödemelerinizde sorun çıkmasının önüne geçiyoruz. Ayrıca İdeasoft iyzico gibi ödeme yöntemlerinde olduğu gibi 3D secure güvenlik önlemi de mevcuttur. Bu ise müşterinizin güvenli olarak ödeme gerçekleştirmesini sağlıyor. Bankaların sunmuş olduğu ek taksit kampanyaları mevcuttur. İdeasoft paytr ve banka posları ile bu taksit imkanlarından da yararlanmak mümkün olmaktadır.

Havale ve Kapıda Ödeme Mevcut

İdeasoft e-ticaret siteleri hangi ödeme kuruluşları ile çalışıyor sorusuna verilebilecek kartsız ve bankasız yöntemler de mevcuttur. Sitenize kuracağımız özel sistemler ile ödemelerin kapıda ödemeli olmasını sağlayabilirsiniz. Kargo şirketi ile de anlaşmanızı sağlıyoruz. Bu sayede kargo ve ödeme entegrasyonuun tamamlanması mümkün olmaktadır. Firmamızdan profesyonel destek aldığınız taktirde kapıda ödeme modülü de kurulacaktır. Ayrıca İdeasoft iyzico gibi ödeme yöntemlerinden farklı olarak havale metodu da mevcuttur. Banka hesap numaralarınız çeşitli noktalara yerleştirilerek müşterilerin bu yöntemi tercih etmesi sağlanır. Ödeme yapıldıktan sonra bildirim gelir. Sonrasında ise onay vermeniz halinde satış gerçekleşir. Kargo işlemleri başlar. Güvenli şekilde ödeminizi almak ve bu tarz para hareketleri ile uğraşmak istemiyorsanız İdeasoft paytr seçimi de yapabilirsiniz.