İdeasoft E-ticaret Siteleri Hangi XML Bayiliklerini Sağlıyor

  • Anasayfa
  • İdeasoft E-ticaret Siteleri Hangi XML Bayiliklerini Sağlıyor
İdeasoft E-ticaret Siteleri Hangi XML Bayiliklerini Sağlıyor

İdeasoft E-ticaret Siteleri Hangi XML Bayiliklerini Sağlıyor

İdeasoft e-ticaret siteleri hangi XML bayiliklerini sağlıyor sorusuna birçok farklı cevap verebiliriz. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak tüm XML sistemleri ile uyumlu bir e-ticaret paketi tercih edebilirsiniz. Birçok farklı siteye hizmet veriyoruz. Bayisi olduğunuz sitelerden ürün çekmeniz için gereken XML dosyalarının tam uyumlu şekilde aktarımını sağlıyoruz. Aynı şekilde bayilik verdiğiniz taktirde tüm ürün gruplarınızın bulunduğu XML dosyasını oluşturmanızı sağlıyoruz. Bazı durumlarda tam olarak size özel düzenlemeler yaparak eklemek istediğiniz e-ticaret XML dosyası için sitenizi düzenlemekteyiz. Buna ek olarak muhasebe gibi alanlar için de desteğimiz mevcuttur. Tüm verilerinizi bir formatta almak ve bunları saklamak mümkün olmaktadır.

Tedarikçi Firmaya Yönelik Entegrasyonlar

İdeasoft e-ticaret siteleri hangi XML bayiliklerini sağlıyor sorusuna verilecek bir diğer cevap ise tedarikçiler olacaktır. Tedarikçilere ait olan XML dosyalarının sitenize entegrasyonun sağlamaktayız. İstediğiniz tüm tedarikçiler ile uyumlu çalışabilen sistemlerimiz ile siz de işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Tedarikçiden aldığınız dosyayı direkt olarak e-ticaret xml modülü aracılığı ile yükleyebilirsiniz. Eğer bu aşamada sorun yaşarsanız firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. Teknik destek sayesinde tüm XML dosyalarının siteye aktarımı sağlanabilmektedir. Bu alanda lider olan firmamız başarıya ulaşmanız adına birçok konuda size yardımcı olacaktır. Özel e-ticaret paketleri arasından seçim yaparak sitenizi kurduğunuz taktirde toptancıdan gelen XML dosyalarının aktarımını yapmanıza da yardım ediyoruz. Bu sayede tüm işlemleriniz kolay ve hızlı şekilde tamamlanıyor.

Muhasebe Entegrasyonu

İdeasoft e-ticaret siteleri hangi XML bayiliklerini sağlıyor sorusuna muhasebe cevabı da verilebilir. Muhasebe entegrasyonu sayesinde birçok avantaj elde etmek mümkündür. Kullandığınız muhasebe yazılımına tüm verileri aktarmak zaman alıcı olabilir. Verdiğimiz muhasebe XML desteği sayesinde buna gerek kalmıyor. Tüm satış verilerinizi kolaylıkla muhasebe yazılımınıza aktarmanız sağlanıyor. Bu konuda da özel hizmetleri bulunan firmamız gereken durumlarda teknik destek sunabilmektedir. Sipariş çıktılarını almak için siz de entegrasyonlar bölümünü inceleyebilirsiniz. Bu bölümden Ideaouput çıktı bölümünü tıklayarak tüm XML ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sitenizdeki tüm verileri bu yol ile dışarıya aktarabilirsiniz.

Profesyonel XML Hizmeti Sunuyoruz!  

İdeasoft e-ticaret siteleri hangi XML bayiliklerini sağlıyor sorusuna tedarikçi ve muhasebe cevabını vermiştik. Tüm bunların yanı sıra farklı XML dosyalarının da yüklenmesine kolaylık sağlayan bir sisteme sahibiz. Firmamızdan alacağınız e-ticaret paketleri aracılığı ile birçok kolaylık elde edebilirsiniz. Özel XML formatındaki ürün gruplarınızı tek tık ile sitenize yükleyebilirsiniz. Satış verilerinizi tek bir yerde tutabilirsiniz. Ayrıca müşteri detaylarına da ulaşabilirsiniz. Tüm verilerinizi toplayarak üzerinde çalışabilir, satış durumuna göre yeni kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Farklı birçok hizmet sunan firmamız XML konusunda da gerekli teknik desteği sağlayacaktır. Bir sorun yaşamanız halinde e-ticaret XML sistemlerini rahatlıkla kullanabilmeniz için site yapısına müdahaleler yapılacaktır. Sonucunda dilediğiniz formattaki veriyi aktarmanız kolaylaşıyor.