İdeasoft E-ticaret Siteleri İçin Google Reklam Danışmanlığı

  • Anasayfa
  • İdeasoft E-ticaret Siteleri İçin Google Reklam Danışmanlığı
İdeasoft E-ticaret Siteleri İçin Google Reklam Danışmanlığı

İdeasoft E-ticaret Siteleri İçin Google Reklam Danışmanlığı

İdeasoft e-ticaret siteleri için Google reklam danışmanlığı hizmeti ile satışlarınızın yükselmesi kaçınılmaz olmaktadır. Farklı birçok reklam hizmeti sunan firmamız tüm reklam türlerinde özel reklamlar vermenize imkân tanıyor. Yapacağımız profesyonel ve özgün reklam tasarımları ile reklamlarınızın ilgi çekici olmasını sağlıyor. Ön sıralara çıkarak satışlarınızın artmasına olanak tanıyoruz. Reklam danışmanlığı hizmeti kapsamında E-ticaret reklam maliyetleri planlanmaktadır. Bu faaliyetler sonucunda en az maliyet ile en yüksek performansın alınması sağlanmaktadır. Firmamız arama ağı reklamları ve diğer reklam türlerinde reklamlarınızı yayınlayabilmektedir. Profesyonel şekilde hazırlanan reklamlarınız tam olarak hedef kitlenize ulaştırılmaktadır.

Arama Ağı Reklamları

İdeasoft e-ticaret siteleri için Google reklam danışmanlığı ile birçok farklı reklam hizmeti alabilirsiniz. Bunlardan birisi de arama ağı reklamları olmaktadır. Firmamızın profesyonel ekibi bu alandaki reklamlarınızda başarıya ulaşmanızı sağlıyor. Bu reklamlarda önemli olan hangi arama sonucunda reklamın yayınlanması gerektiğidir. Hedef kitlenizin hangi aramaları yaptığını doğru keşfetmeniz gerekir. Firmamız bu alanda uzmandır. Tüm reklamlarınızın sadece doğru arama yapan kişilere gösterilmesini sağlar. Rakip firma araması yapanlar veya bir ürün arayanlar firmanızın reklamın görür. Bu sayede reklam tıklamalarınızdaki başarı oranı yükselecektir. E-ticaret reklam maliyetleri de bu yolla düşürülebilir. Daha az bütçe ile daha çok tıklama elde edilebilir.

Görüntülü Reklamları

İdeasoft e-ticaret siteleri için Google reklam danışmanlığı kapsamında yer alan bir diğer hizmet de görüntü reklamlarıdır. Bu reklam genel olarak farklı sitelerde yer alır. Görüntülü reklamlar ile müşterinin aklında kalıcı olmanız da mümkündür. Özellikle önceden ürünleriniz hakkında arama yapmış kişilere tekrar tekrar gösterilen bu reklamlar satışlarınızı artırmanız için önemli bir hizmettir. Uzman kadromuz bu reklam tasarımında titiz çalışıyor. Sade ve akılda kalıcı bir reklam planlaması yaparak sonuca ulaşmanıza imkân tanıyor. Siz de firmamızın uzman kadrosunu tercih ederek görsel reklamlarınızı tam anlamıyla kaliteli bir şekilde tasarlatabilirsiniz. Kusursuz bir tasarımın ardından arama ağı reklamları ile bu reklam türünü destekleyerek yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Alışveriş Reklamları

İdeasoft e-ticaret siteleri için Google reklam danışmanlığı hizmeti kapsamında alışveriş reklamları da verilmektedir. Alışveriş reklamları Google arama sonuçlarında direkt olarak göz önünde bulunmanızı sağlar. Burada verilecek reklam ile direkt olarak arama yapan müşteri hedef alınmaktadır. Aradığı ürünü bulmak isteyen müşteri sitelere girmeden arama yapmak isteyebilir. Ürün ismini yazdıktan sonra alışveriş butonuna basması yeterlidir. Tam da bu noktada görüntülü reklamlar gibi etkili olan bu reklam türü devreye giriyor. Müşterinin karşısına size ait ürünler ve bunlara ait fiyatlar çıkıyor. Bahsedilen reklam türünde başarıya ulaşmak için fiyatın da rekabetçi olması gerekir. Aynı sayfada benzer üründen birçok farklı firma olabilir. Bu firmalardan daha fazla ön plana çıkmak için fiyatın da bir miktar uygun olması önem taşımaktadır.