İdeasoft E-ticaret Siteleri İçin Sosyal Medya Danışmanlığı

  • Anasayfa
  • İdeasoft E-ticaret Siteleri İçin Sosyal Medya Danışmanlığı
İdeasoft E-ticaret Siteleri İçin Sosyal Medya Danışmanlığı

İdeasoft E-ticaret Siteleri İçin Sosyal Medya Danışmanlığı

İdeasoft e-ticaret siteleri için sosyal medya danışmanlığı hizmeti de sunmaktadır. Alacağınız bu hizmet ile birçok avantaj elde etmeniz mümkündür. Öncelikle insanların vaktini nerelerde harcadığına dikkat etmek gerekiyor. İnternet kullanan kişilerin çoğu tüm vaktini sosyal medyada harcamaktadır. Sosyal medya uygulamaları bu anlamda hedef kitlenizi bulmanız adına size oldukça fazla yardımcı olacaktır. Bir diğer önemli nokta ise burada yer alan reklamların tıklanma oranıdır. Sosyal medyayı etkin kullandığınız taktirde sıradan reklamlara göre daha fazla tıklanma alacağınız ve müşteriye kavuşacağınız kesindir. Siz de bu yüzden firmamızın uzman kadrosunu tercih ederek sosyal medya danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde birçok insana ulaşabilir ve hedef kitlenizi artırabilirsiniz. E-ticaret siteleri için sosyal medya önemini kavrayarak satışlarınızda etkin sosyal medya kullanımının faydalarını tespit edebilirsiniz.

Sosyal Medya Profil Yönetimi ve Sosyal Medya Reklamları

İdeasoft e-ticaret siteleri için sosyal medya danışmanlığı kapsamında profil yönetimi hizmetleri de verilmektedir. İnsanlara ulaşmanın en kolay yolu sosyal medya hesaplarıdır. İnsanlar sosyal medyada yer alan hesaplarınızı takip edebilir. Bu takip eden kişilere yönelik yaptığınız hikâye ve akış gönderileri ile firmanızı üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Sosyal medya danışmanlığı hizmeti kapsamında yer alan profil yönetimi hizmeti bu anlamda başarıya ulaşmanızı sağlıyor. Hiçbir şey yapmadan oturduğunuz yerden sosyal medya hesaplarındaki yükselişi seyredebilirsiniz. Ayrıca firmamız uzman kadrosu ile sosyal medya reklamları yönetimi de sağlamaktadır. Nereye nasıl reklam verilebilir gibi konularda da sizlere destek sağlıyoruz. E-ticaret sitenizin üst sıralara çıkmasını sağlıyoruz.

İntashop ve Facebookshop Nedir? Nasıl Kullanılır?

İdeasoft e-ticaret siteleri için sosyal medya danışmanlığı kapsamında market desteği de sunulmaktadır. Artık sosyal medya insanların vazgeçilmezi olmuştur. Buralarda satış işlemleri de yapılmaktadır. Uzun yıllardır satış işlemleri sosyal medya üzerinden gerçekleşebiliyor. İnsanlar kimi zaman bir arabasını kimi zaman bir ürünü buradan satabiliyor. Buna istinaden geliştirilen instashop ve facebookshop ile satışlar daha sistemli hale getirilmiştir. Siz de firmamızdan bu alanda destek alarak ürünlerinizin sosyal medya marketlerinde yer almasını sağlayabilirsiniz. Ürünün görseli ve açıklamaları bu anlamda önemlidir. Profesyonel ekibimiz tam olarak size uygun belirleme yaptıktan sonra başarıya ulaşmanızı sağlamaktadır.

Whatsapp Sipariş Modülleri

İdeasoft e-ticaret siteleri için sosyal medya danışmanlığı kapsamında yer alan bir diğer sosyal medya modülü ise Whatsapp modülüdür. Whatsap sipariş modülü sayesinde tüm siparişlerinizi whatsapp üzerinden alabilirsiniz. Buradan müşterilerinize destek verebilirsiniz. Ayrıca ürünlerinizi Whatsapp profilinizde yayınlayarak numaranızı kaydeden herkese ulaşabilirsiniz. Ürünleriniz bu vasıta ile yayınladığınız taktirde numaranızın incelenmesini sağlamanız yeterlidir. Bir müşteri adayı numaranızı kaydeder ve tüm fiyatlara ulaşır. Ürünlerinizin görsellerine de ulaşabilir. Bu sayede aynı facebookshop gibi faydalı bir satış planlaması yapabilirsiniz. Satışlarınızı artırabilir ve yüksek sayıda hedef kitle artırımı yapabilirsiniz.