İdeasoft E-ticaret Web Sitesi Tasarımları

  • Anasayfa
  • İdeasoft E-ticaret Web Sitesi Tasarımları
İdeasoft E-ticaret Web Sitesi Tasarımları

İdeasoft E-ticaret Web Sitesi Tasarımları

İdeasoft E-ticaret web sitesi tasarımları kapsamında birçok farklı ve özel hizmet sunmaktadır. Bu kapsamda sitenizin tam anlamıyla kullanıcı dostu olması sağlanmaktadır. Sitenizi ziyaret eden kişilerin zorlanmadan aradığınız bulması için özenli bir yazılım çalışması yürütülmektedir. Bir diğer önemli konu ise sitede aranılan şeylerin göz önünde bulunmasıdır. Uzman kadromuz tam anlamıyla profesyonel bir yerleşim planı yapmaktadır. Bu plan dahilinde insanların aradıkları ürünlere kolaylıkla ulaşması sağlanmaktadır. E-ticaret paketleri kapsamında tasarım hizmetlerine ek olarak farklı avantajlar elde etmeniz de mümkündür. Bu farklı hizmetleri de sunan firmamız başarıya ulaşmanız için elinden geleni yapmakta ve profesyonel destek sunmaktadır.

Responsive Web Tasarım Teknolojisi

İdeasoft E-ticaret web sitesi tasarımları kapsamında mobil uyumlu siteler tasarlanmaktadır. Seçeceğiniz e-ticaret paketleri kapsamında olması halinde siteniz tam anlamıyla uyumlu hale gelecektir. Mobil uygulama hizmeti de sunan firmamız cep telefonu ve tabletten size ulaşan müşterileriniz için profesyonel çalışmalar yürütmektedir. Günümüzde hemen hemen herkes internete telefondan bağlanıyor. Bu anlamda sitenizin telefona uyumlu olması önemlidir. Tüm kategorilerin bozulmadan ve düzgün şekilde sıralanması için mutlaka mobil uyum şarttır. İdeasoft e-ticaret paketleri kapsamında responsive web tasarım teknolojisi kullanılmaktadır. Bu ise beraberinde mobil cihazlar ile tam uyumlu siteye kavuşma imkânı getirmektedir.

Ücretsiz Hazır Temalar ve Size Özel Tasarımlar

İdeasoft E-ticaret web sitesi tasarımları kapsamında sunulan bir diğer hizmet ise tema hizmetidir. Ücretsiz ve özel hazır temalar ile web sitenizin çok şık gözükmesini sağlayabilirsiniz. Temalarda yer alan kategorileri ve görselleri kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca renk seçimini de marka renklerinize göre yapabilirsiniz. Bu anlamda tüm ihtiyacınızı karşılayacak olan e-ticaret paketleri ile yüksek kazançlar elde etmeniz mümkün. Kaliteli bir web sitesi tasarlamak ve sonrasında istediğiniz hedef kitlenize ulaşmak için mutlaka firmamızdan profesyonel destek almanız gerekiyor. Ücretsiz tasarımlara ek olarak tamamen size özgün tasarımlarımız da mevcuttur. İdeasoft web tasarım ekibimiz size özel temaların tasarımını da yapmaktadır. Bu sayede başka hiçbir sitede olmayan sadece sizde bulunan bir temaya kavuşabilirsiniz. Müşterilerinizin güvenini kazanabilirsiniz.

Tema Özelleştirme ve Tema Monte

İdeasoft E-ticaret web sitesi tasarımları kapsamında tema özelleştirme hizmeti de sunmaktayız. Var olan bir temayı isteğinize göre yeniden inşa ediyoruz. Bu kapsamda kategori yerleri, blog kısmı, sitedeki alışveriş bölümleri ve diğer tüm bölümler düzenlenebilmektedir. Firmamızın uzman kadrosundan alacağınız hizmet ile tema özelleştirme işlemleri yapabilir ve tam anlamıyla size özel bir temaya kavuşabilirsiniz. Bu uygulama bittikten sonra tema monte aşamasına geçilir. Temalar tam anlamıyla sitenize uygun şekilde yerleştirilir. Herhangi bir hata olmadan sitenize uyumlu hale getirilir. Kusursuz bir hizmet almak istiyorsanız bu anlamda profesyonel web tasarım ekibimizden destek alabilirsiniz. Firma yetkililerimiz size ulaşarak size en uygun tasarım hizmetini sunacaktır.