İdeasoft İleri Seviye E-ticaret Çözümleri

  • Anasayfa
  • İdeasoft İleri Seviye E-ticaret Çözümleri
İdeasoft İleri Seviye E-ticaret Çözümleri

İdeasoft İleri Seviye E-ticaret Çözümleri

İdeasoft ileri seviye e-ticaret çözümleri sunuyor. Bu sayede e-ticaret işlemlerinizde başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz. Seçeceğiniz paketler ile birçok avantajı elde etmeniz mümkündür. Paket kapsamını genişletmek için daha kapsamlı olan entegre ve platinium paketleri tercih edebilirsiniz. Standart paketlere göre daha fazla avantaj elde etmek için mutlaka üst seviye e-ticaret paketleri tercih edilmelidir. Standart paket Lite paket olarak geçmektedir. Bu pakette yıllık trafik ve sunucu kullanımı 1000 GB olarak belirlenmiştir. E-posta hesabı sayısı ile 10 ile sınırlandırılmıştır. Bunlara ek olarak yönetim paneli desteği, pazarlama barı, whatsapp sipariş ve havale ile ödeme alma gibi hizmetler bulunmaktadır. Bunlar dışında ek hizmetler almak için mutlaka üst seviye paketleri tercih etmeniz gerekiyor. Siz de İdeasoft ileri seviye ticaret paketleri ile ek hizmetler alabilir, markanızı zirveye taşıyabilirsiniz.

İleri Seviye Paketler ile Profesyonel Çözümler

İdeasoft ileri seviye e-ticaret çözümleri ile birçok yeni hizmete kavuşabilirsiniz. Standart paketten farklı olan bu paketler ile öncelikle anında sanal pos hizmeti alabilirsiniz. İyzico ile anlaşma sağlandıktan sonra sitenize anında sanal pos eklenmektedir. Zaman kaybı yaşamanız bu yolla engellenmektedir. Bir diğer önemli hizmet ise bayi altyapısı olmaktadır. Kendinize ait bayiler belirleyebileceğiniz sistem standart pakette mevcut değildir. Üst düzey e-ticaret paketleri kapsamında bu hizmet de sunulmaktadır. Bayilerinizi belirleyerek bunlara özel iskonto oranları belirleyebilirsiniz. Bir diğer önemli hizmet ise SSL sertifikasıdır. Profesyonel e-ticaret paketleri kapsamında SSL sertifikasına sahip web sitesine sahip olabilirsiniz. Bu ise güvenli bir satış deneyimi sunacaktır.

Mobil Uygulama Desteği

İdeasoft ileri seviye e-ticaret çözümleri ile mobil uygulama desteği de alabilirsiniz. Mobil uygulama için gerekli olan paket platinium pakettir. Bu e-ticaret paketi tercih edildiği taktirde tamamen markanıza özel bir mobil uygulama tasarlanır. Uygulamanın web siteniz ile uyumlu olması sağlanır. Kullanıcılar için mükemmel bir alışveriş deneyimi sunan mobil uygulama ile siz de rakiplerinizden daha önde olabilirsiniz. Bir diğer hizmet ise mobil uyumlu site tasarımlarıdır. Firmamızın sunduğu e-ticaret paketleri kapsamında responsive web tasarım hizmeti verilmektedir. Siteniz tam anlamıyla mobil hale uygun hale getirilmektedir. Bu sayede mobil kullanıcılarınız da güzel bir alışveriş deneyimi yaşayacaktır.

Sürekli Olarak Teknik Destek İmkânı    

İdeasoft ileri seviye e-ticaret çözümleri e-ticaret paketleri hakkında takıldığınız her soruya cevap bulabilirsiniz. Uygulama yapıldıktan sonra yaşanan sorunlar veya halledilemeyen durumlar için taleplerinizi iletebilirsiniz. Firmamızın uzman kadrosu telefon desteği sunacaktır. Telefon desteğine ek olarak videolu çözüm yöntemleri de tarafınıza aktarılacaktır. Ayrıca özel eğitimlerimiz de bulunuyor. Bu eğitimleri takip ederek de sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.