İdeasoft OtoPilot Akıllı Reklam Otomasyonu Nedir

  • Anasayfa
  • İdeasoft OtoPilot Akıllı Reklam Otomasyonu Nedir
ideasoft-oto-pilot-akılli-reklam-otomasyonu-nedir

İdeasoft OtoPilot Akıllı Reklam Otomasyonu Nedir

Öncelikle İdeasoft OtoPilot akıllı reklam otomasyonu nedir sorusuna verilebilecek en genel cevap tüm reklam faaliyetlerinin tek bir noktadan yürütülmesi olabilir. Bu uygulama sayesinde tüm reklam faaliyetlerinizi yorulmadan yönetebilirsiniz. Ürünlerinizin tanıtımını yapmanız ve bu sayede yeni müşteriler kazanmanız mümkün olmaktadır. İdeasoft otopilot uygulaması sayesinde reklam için bir personel çalıştırmanız da gerekmez. Bu sayede maliyetler en aza inmektedir. Bir diğer avantaj ise reklam sürecindeki başvuru aşamalarıdır. Reklam için Adsense başvurusu, onay süreci ve bunlarla alakalı farklı birçok işlem profesyonel ekibimiz tarafından halledilmektedir. İdeasoft akıllı e-ticaret kapsamında yer alan bu uygulama ile zamandan büyük ölçüde tasarruf elde edebilir, reklamlarınızı doğru şekilde yönetebilirsiniz.

Otomatik Hesap Kurulum İşlemleri

İdeasoft OtoPilot akıllı reklam otomasyonu nedir denildiğinde ilk akla gelen cevap reklam kurulumundan son ana kadar her şeyin tek bir noktadan kontrol edilmesi olabilir. Reklam verebilmek için yapılan başvuru aşamaları bu sistem ile yapılabilmektedir. İdeasoft otopilot uygulaması ile öncelikle Google Ads ve Google Merchant hesap kurulumları gerçekleştirilmektedir. Burada gerekecek olan dönüşüm takip kodları da eklenmektedir. Bu süreçte yapılacak olan başvurular ve izlenecek adımların tamama otomatik olarak gerçekleşir. Herhangi bir işlem yapmanıza veya bu konu ile ilgilenecek personel çalıştırmanıza gerek kalmaz. Tüm onaylar alındıktan sonra İdeasoft akıllı e-ticaret kapsamında ikinci adıma geçilir. Bu adım ise ürünlerin aktarımıdır.

Tek Tuşla Ürün Aktarımı

İdeasoft OtoPilot akıllı reklam otomasyonu nedir sorusunu cevaplarken bu sistem sayesinde yapmanıza gerek kalmayacak ikinci işlem ürün aktarımı olacaktır. Normal şartlar altında reklam hesabınıza tüm ürünlerin tek tek girilmesi gerekir. Reklamda gözükmesini istediğiniz ürünlerin özellikleri ve fotoğrafları reklam alanında gözükmesi için belirlenmelidir. İdeasoft akıllı e-ticaret sistemi olan otopilot uygulaması ise buna gerek kalmadan otomatik ürün aktarımı yapıyor. Sitenizde yer alan ürünlerin fotoğraflarını ve reklamda kullanılacak bilgileri İdeasoft otopilot anlık olarak çekmektedir. Bu sayede hem güncel hem de doğru bilgiler reklamlarda kullanılmaktadır.

Reklam Optimizasyonları ve Raporlama 

İdeasoft OtoPilot akıllı reklam otomasyonu nedir denildiğinde verilebilecek en kapsamlı cevap A’dan Z’ye tüm reklam faaliyetlerinin yürütülmesi ve sonucunda rapor olarak sunulması denilebilir. İdeasoft otopilot bir reklamcı gibi çalışır. Tüm reklam faaliyetlerinizi organize eder. Baştan sonra her şey ile ilgilenir. Reklam verildikten sonra tüm verileri toplar ve rapor haline getirir. Bu rapora göre çeşitli optimizasyonlar yapar. Sonucunda ise reklama yaptığınız harcama düşecektir. Bu harcama düşüşüne rağmen geleneksel yöntemlerden 30 kat daha fazla geri dönüş almanız mümkündür. Profesyonel hizmet sunan firmamızın İdeasoft akıllı e-ticaret paketlerini ve otopilot uygulamalarını tercih ederek siz de markanızın reklam faaliyetleri yönetebilirsiniz. Zamandan ve paradan yüksek oranda tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca geri dönüş sayısını da oldukça üst seviyelere çıkarabilirsiniz.