Ücretsiz Kargo Kampanyası Neden Önemlidir

  • Anasayfa
  • Ücretsiz Kargo Kampanyası Neden Önemlidir
 Ücretsiz Kargo Kampanyası Neden Önemlidir

Ücretsiz Kargo Kampanyası Neden Önemlidir

Ücretsiz kargo kampanyası neden önemlidir diyorsanız öncelikle müşterilerin bunu tercih ettiği söyleyebiliriz. Müşteriler genel olarak kargo ücreti olan ürün yerine ücretsiz kargo olan ürünü tercih eder. Örnek vermek gerekirse bir ürünün fiyatı kargo müşteriye ait şeklinde olup 15 TL olabilir. Buna ek 5 TL kargo ücreti çıkabilir. Bunun yerine 20 TL olan ve ücretsiz kargo olan ürün daha çok tercih edilir. Bazı kullanıcılar arama filtresi yaparken kargonun ücretsiz olmasını seçenek olarak belirler. Bu gibi durumlarda ön plana çıkmak ve satışları artırmak için mutlaka e-ticaret ücretsiz kargo kampanyaları düzenlenmektedir. Ayrıca kargo kampanyaları sayesinde aslında almayacakları sayıda ürün almalarını da sağlayabilirsiniz. E-ticaret uzmanı olan kadromuz buradaki dengeyi en iyi şekilde sağlar ve size uygun en iyi kampanyayı planlar.

Ücretsiz Kargo Kampanyası Ne Sıklıkla Düzenlenebilir?

Ücretsiz kargo kampanyası neden önemlidir sorusuna verilecek bir diğer cevap ise kargo tutarının sabit olması denilebilir. Yapılacak anlaşma ile kargo şirketine ödeyeceğiniz tutar sabitlenecektir. Müşteri bazlı olduğu taktirde de sabitleme yapılabilir. Bu gibi durumların yaşanmadığı anlar da mevcuttur. Bazı durumlarda mesafeye ve konuma göre müşteriden daha fazla ücret talep edilebilir. Bu gibi durumları yaşamamak adına mutlaka ücretsiz kargo kampanyaları düzenlenmelidir. Eğer kargo şirketi ile anlaşma yapılırsa ürün fiyatına sabit bir fiyat yansıtılarak e-ticaret ücretsiz kargo kampanyası düzenlenebilir. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak e-ticaret uzmanı ekibimiz tarafından belirlene kargo kampanyaları yapabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo Tercih Edilir mi?

Ücretsiz kargo kampanyası neden önemlidir diyorsanız verilecek bir diğer cevap ise daha fazla ürün satmak olacaktır. Yapılan özel kampanyalar ile yüksek satış oranlarına ulaşabilirsiniz. Bunu başarmak için genelde uygulanan e-ticaret ücretsiz kargo kampanyası sepet alt tutarını doldurmak olacaktır. Sepet için belirli bir alt tutar belirlenir. Bu tutarı aşan müşteriler için kargonun bedava olduğu bilgisi verilir. Kargo fiyatı da normalden bir miktar fazla yazılarak müşterinin sepeti doldurması sağlanabilir. Sepete fazla ürün eklemesi kar miktarınızın artmasını sağlayacaktır. Daha çok ürün alındığında sizin de daha çok kazanmanız ve kargo giderini sıfırlamanız mümkün kılınır. E-ticaret uzmanı ekibimiz bu planlamayı en iyi şekilde yapmaktadır.

Profesyonel Kampanya Planlama Hizmeti

Ücretsiz kargo kampanyası neden önemlidir sorusuna cevap olarak e-ticaret uzmanı kadromuzdan destek alabilirsiniz. Tam olarak size uygun e-ticaret kargo kampanyaları düzenleyen ekibimiz bu anlamdaki ihtiyacınızı karşılıyor. Kısa sürede satışlarınızda patlama olmasını ve gözle görülür bir kazanç artışı sağlamanıza olanak tanıyor. Daha detaylı bilgi almak için siz de bu alandaki lider olan firmamızı arayabilirsiniz. E-ticaret kampanya planlama hizmeti alarak tüm işlemlerinizin profesyonelce planlanmasını sağlayabilirsiniz. Uzun ve kısa vadede bu sayede yüksek kazançlar elde etmeniz kaçınılmaz olacaktır.