Amazon Pazaryeri Danışmanlığı

  • Anasayfa
  • Amazon Pazaryeri Danışmanlığı
amazon-pazaryeri-danismanligi

Amazon Pazaryeri Danışmanlığı

 

Pazaryerlerinde satış yapmak günümüzde önemli bir konu halini almıştır. Geleneksel yöntemlerin dışına çıkan işletme sahipleri internet ortamında binlerce kişiye ulaşabilmektedir. Pazaryerleri ise binlerce müşteriyi bir araya getirdiği için işletme sahipleri genel olarak bu yerlerde mağaza açmak istemektedirler. Amazon pazaryeri danışmanlığı hizmetimiz tam bu noktada devreye giriyor. Mağaza açmak istiyor fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Kusursuz bir Amazon mağazası açarak satışlarınızı artırabilirsiniz.

 

Amazon Pazaryeri Danışmanlığı Nedir?

 

Amazon pazaryeri danışmanlığı hizmeti kapsamında farklı birçok uygulama yapılmaktadır. Öncelikle bu danışmanlık ile mağazanızı kolaylıkla açabilirsiniz. Mağaza başvurunuz ve evrak gönderim işlemleri firmamızın uzman kadrosu tarafından yapılmaktadır. Danışmanlık kapsamında verilen bir diğer hizmet ise ürün yükleme işlemleridir. Firmamızdan alacağınız destek ile ürünlerinizi kolaylıkla Amazon mağazanıza yükleyebilirsiniz. Sonrasında ise hiç yorulmadan satış yapmaya başlayabilirsiniz. Bir diğer önemli konu ise sipariş takibidir. Yine bu danışmanlık hizmetini aldığınız taktirde siparişlerin takibi, kargo işlemleri ve komisyon değişiklikleri gibi farklı otomasyonlara sahip olabilirsiniz. Bir ekrandan tüm bu bilgilere ulaşabilir üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

 

Amazon Mağaza Açılma İşlemlerini Tamamlıyoruz

 

Mağaza açmak yoğun bir çaba istemektedir. Ayrıca çok fazla zaman harcanması gereken bir konudur. Siz de bu kadar zaman ve çaba harcamadan kolaylıkla mağazanızı açtırabilirsiniz. Amazon pazaryeri danışmanlığı hizmetimizden faydalandığınız taktirde mağazanız en hızlı şekilde açılacaktır. Sonrasında ise mağazanıza ürünler yüklenerek satış yapmaya başlamanız mümkün hale getirilecektir. Firmamız alanında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Mağaza açma aşamalarının tamamında deneyimli olan ekibimiz mağaza açma sürenizin kısalmasını da sağlamaktadır. Bu sayede hızlı bir şekilde satış yapmaya başlayabilirsiniz.

 

Amazon Ürün Kurulumu Gerçekleştiriyoruz

 

Ürünlerin sisteme yüklenmesi ve bu yüklenen ürünlerin fiyat bilgisi, açıklama, görsel gibi detaylarının düzenlenmesi zaman alıcı olabilir. Tüm bunları Amazon pazaryeri danışmanlığı hizmeti kapsamında sizlere sunuyoruz. Mağazanızı başarılı bir şekilde onaylattıktan sonra tüm ürünlerinizin sistemde listelenmesini sağlıyoruz. Ürün açıklamalarında gerekli olan detaylara yer vererek kısa sürede satış yapmaya başlamanızı mümkün hale getirmekteyiz. Siz de danışmanlık hizmeti alarak Amazon mağazanızın açılmasını ve sonrasında birçok ürünün mağazanıza eklenmesini sağlayabilirsiniz.

 

Amazon Kategorilerin Kurulumu ve Yönetimi

 

Kategori kurulumu önemli konulardan birisidir. Ürünlerinizin doğru kategorilerde olması satışlarınızı etkiler. Ayrıca yüksek satış oranlarını yakalamanızı sağlar. Sizin de ürünlerinizin kategorilerini belirlemeye zamanınız yok ve bunları düzenlemek istemiyorsanız firmamızdan profesyonel Amazon pazaryeri danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz. Alacağınız bu hizmet ile ürünlerin tam anlamıyla kategorilere uygun şekilde düzenlenmesini sağlayabilirsiniz.

 

Amazon Markanızı Tanıyor!

 

Markanızın ürünlerini satmak ve markanızı Amazon içinde tanıtmak istiyorsanız bu noktada da hizmetlerimiz mevcuttur. Mevcut markanızın mağaza isminiz ile uyum içinde olması ve mağazanızı inceleyenlerin direkt olarak markanızı tanımasını sağlıyoruz. Yaptığımız özel ürün açıklamaları ile markanızı herkese tanıtıyoruz.

 

Amazon Sipariş Kontrol Otomasyonları

 

Siparişlerin yönetilmesi oldukça önemlidir. Amazon üzerinden satış yaptığınızda eğer siparişle alakalı bir aksaklık yaşanır ise bu durumda mağaza puanınız düşer. Mağaza puanındaki bu düşüklük ise beraberinde çeşitli sorunları getirecektir. Satışlarınızın düşmesi ve mağazanızın yeni kullanıcılara önerilmemesi karışılacağınız belli başlı sorunlardan sadece birkaçıdır. Bu tarz sorunlar yaşamamak adına siz de Amazon pazaryeri danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Tüm siparişlerinizi tek bir sayfadan yönetebilirsiniz.

 

Amazon XML Entegrasyonları Yapıyoruz

 

XML entegrasyonu özellikle toptancılardan alınan malzemelerde oldukça önemlidir. Siz de toptancı vasıtasıyla ürünlerinizi satmak ve direkt olarak toptancıdan gelen XML dosyasını sisteme yüklemek istiyorsanız yine firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Uzman kadromuz kısa süre içinde tüm XML dosyalarının mağazaya aktarılmasını sağlıyor. Kusursuz bir aktarım yapan ekibimiz sonucunda yorulmadan birçok ürünü listeleyebilme imkânı sunuyor.

 

Amazon Sipariş Komisyon Yönetimi ile Tasarruf Edin!

 

Siparişlerde komisyon yönetimi de oldukça önemlidir. Ürün fiyatına göre değişen komisyonları takip etmek zor olabilir. Özellikle ürün sayısı binleri buluyor ise tüm bunları takip etmek hem zaman alıcı hem de yorucu olacaktır. Amazon pazaryeri danışmanlığı hizmetimiz ile tüm bunları ortadan kaldırabilirsiniz. Kısa süre içinde binlerce ürünün komisyon oranını listeleyebilir ve bunları düzenleyebilirsiniz. 

 

Amazon Kargo Otomasyonu ile Zamandan Tasarruf

 

Kargoda sorun çıkması genellikle en sık yaşanılan problemlerdendir. Bu gibi sorunların temelini kargo ile mağaza arasındaki anlaşmazlıklar oluşturur. Bahsi geçen durumun yaşanmaması adına firmamızdan destek alabilirsiniz. Kargo otomasyonu sistemimiz sayesinde hiç yorulmadan tüm siparişlerin doğru adreslere gitmesini sağlayabilirsiniz.